پربازدید های چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷

چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۷
»   صنعت و معدن, مدیران برتر  »   سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی مطمئن موجود در بازار
۱۲ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۰

سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی مطمئن موجود در بازار

 انتخاب لوازم خانگی می تواند هیجان انگیز باشد. وقتی در میان مدل های متنوع گم می شوید و انتخاب بین طراحی های مختلف برای تان سخت می شود، وقتی فروشندگان دست از تعریف و تمجید از مدل تازه به بازار آمده برنمی دارند. کار جایی سخت می شود که بخواهید دستگاه سبزی خردکن و ربگیر برقی انتخاب کنید در حالیکه نمی دانید لزومات ایمنی روی آن انجام شده یا خیر.

این در حالی است که سرعت چرخش تیغه های سبزی خردکن های خانگی حدود ۱۶۰۰ دور در دقیقه است و اگر لزومات ایمنی روی آن انجام نشده باشد می تواند بسیار خطرناک باشد. اینجاست که معرفی سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی مطمئن موجود در بازار می تواند به دردتان بخورد.

دستگاه سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی مدل نانو (نوا الکتریک) GC – ۸۰۸ از سیستم موتوری انیورسال (چرخ گوشت ناسیونال یا معروف به G۲۰ ) و گریبکس (چرخ دنده ) است.


توان موتور سبزی خردکن نانو ۹۵ وات بدون بار و با افزایش بار حدود ۳۰۰ وات است.

همچنین، موتور های سبزی خردکن نانو دارای سنسور یا ترموسات می باشد.
سبزی خردکن و ربگیر نوا الکتریک ، تنها دستگاه موجود در بازار می باشد که به هیچ عنوان (به ضمانت) توقف در حین کارکرد ندارد و از آنجاییکه سبزی خردکن گریبکسی نوا الکتریک می تواند ۲۴ ساعت بدون لرزش روشن باشد، مشتریان از این حسن برای ساخت مواد فلافل و ترشی لیته استفاده می کنند.
یادآور می شود ، تمامی اتصالات برقی سبزی خردکن نوا الکتریک از قبیل سیم های برق و موتور ، دارای عایق بندی در برابر رطوبت و مورد تایید استاندارد کشور می باشد و تنها دستگاه خردکنی است که دارای سیم جمع کن دستی می باشد.

 دستگاه سبزی خردکن (آسیاب بزرگ و خردکن چند کاره) نوا هیچ همتا و نمونه ای در کشور ندارد و قابل رقابت با کشور های اروپایی می باشد.از این جهت که متریال و سیستم موتور با سبزی خردکن های دیگر متفاوت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست خرید سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی نوا الکتریک به نشانی زیر مراجعه نمایید:
http://www.shanderman.org/vegetable_shredder
https://telegram.me/shanderman_org

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن  , مدیران برتر

ورزش و بازی به عنوان ابزاری حرکت‌ساز، شورآفرین، لذت‌بخش و پرورش‌دهنده روح و جسم از دیرباز مورد توجه بشر بوده و در هر برهه ، متناسب با ذوق افراد، امکانات و مقتضیات زمان  تکامل یافته و به یکی از ضرورت...
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، از تهیه نقشه های یک، ۲۵ هزارم به عنوان پیش زمینه آغاز پروژه قطار سریع السیر تهران-شمال خبر داد. محمدعلی کرونی با اشاره به بازدید کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها