دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۲۵

مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی

رویداد هفتگی کار آفرینی با عنوان “مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی” با حضور نایب رئیس و دبیرکل اتاق بازرگانی البرز ، مدیر تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی و جمعی از کارآفرینان جوان و صاحب ایده و کار برگزار شد.

منابع انسانی یا به عبارت بهتر سرمایه‌های انسانی از مهم‌ترین عوامل تولید در یک سازمان به شمار می‌رود و تلاش برای بهبود و استفاده مؤثر و کارآمد از منابع گوناگون چون نیروی کار،سرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی و واحدهای تولیدی صنعتی و مؤسسات خدماتی می باشد.

چالش اصلی یک سازمان ایجاد تعادل میان اهداف کلی و مشخص آن سازمان و ارزش‌های شخصی کارکنان است؛ بنابراین انگیزش و ایده در دوران بحران اقتصادی  محصول مشارکت و نتیجه رابطه متقابل (تعامل) فرد با موقعیتی است که در آن قرار می‌گیرد.

در این رویداد “احد حیدری” مدرس برجسته این حوزه در زمینه نحوه مدیریت، ایجاد انگیزه، رهبری اثر بخش و ضرورت گذراندن دوره های مدیریتی پرداخت.

در این رویداد  افراد به معرفی خود در خصوص سوابق کاری و توانمندی های و تقاضای خود پرداخته و این روش به عنوان یک کارکرد ارتباط گیری بین حاضرین است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون وزیر کار از تصویب حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی کارگران در نشست دیروز کمیسیون اقتصادی دولت به ریاست وزیر اقتصاد خبر داد. حاتم شاکرمی،معاون وزیرکار ، با اشاره به اینکه حق مسکن 100 هزار تومانی روز گذشته در کمیسیون اقتصادی...
جعفر عبدالکاظم القزاز تاجر بین المللی عراق در شهر بغداد با محمد صمدی، رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال جاری دیدار کرد. براساس این گزارش این دیدار باهدف گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه گذاری مشترک بین دوطرف انجام...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها