یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اقتصادی  »   مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۲۵

مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی

رویداد هفتگی کار آفرینی با عنوان “مقابله با کاهش انگیزه کارکنان در بحران اقتصادی” با حضور نایب رئیس و دبیرکل اتاق بازرگانی البرز ، مدیر تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی و جمعی از کارآفرینان جوان و صاحب ایده و کار برگزار شد.

منابع انسانی یا به عبارت بهتر سرمایه‌های انسانی از مهم‌ترین عوامل تولید در یک سازمان به شمار می‌رود و تلاش برای بهبود و استفاده مؤثر و کارآمد از منابع گوناگون چون نیروی کار،سرمایه، مواد، انرژی و اطلاعات، هدف تمامی مدیران سازمانهای اقتصادی و واحدهای تولیدی صنعتی و مؤسسات خدماتی می باشد.

چالش اصلی یک سازمان ایجاد تعادل میان اهداف کلی و مشخص آن سازمان و ارزش‌های شخصی کارکنان است؛ بنابراین انگیزش و ایده در دوران بحران اقتصادی  محصول مشارکت و نتیجه رابطه متقابل (تعامل) فرد با موقعیتی است که در آن قرار می‌گیرد.

در این رویداد “احد حیدری” مدرس برجسته این حوزه در زمینه نحوه مدیریت، ایجاد انگیزه، رهبری اثر بخش و ضرورت گذراندن دوره های مدیریتی پرداخت.

در این رویداد  افراد به معرفی خود در خصوص سوابق کاری و توانمندی های و تقاضای خود پرداخته و این روش به عنوان یک کارکرد ارتباط گیری بین حاضرین است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

   ورود به بازار و صنعت غذا، تصمیمی مهم اما چالش برانگیز است چون، بر اساس گزارشات رسیده، بسیاری از کسانی که وارد بازار فست فود کشور شده اند، متاسفانه در همان سال اول کارخود، شکست سختی  را به چشمان...
رئیس کمیسیون آب وکشاورزی اتاق کرمان در رابطه با پروژه سرمایه‌گذار روس برای سرمایه‌گذاری در سیرجان در رابطه با ضدعفونی موادغذایی، دامی و کشاورزی با استفاده از اشعه، تصریح کرد: باید این طرح در ابعاد مختلف بررسی و برای تصمیم...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها