پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه‌ بین‌المللی احداث نیروگاه زباله‌سوز در تبریز
۶ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۴

امضا شد

مناقصه‌ بین‌المللی احداث نیروگاه زباله‌سوز در تبریز

با نگاهی به قانون پسماند، عادی‌سازی پسماندهای پزشکی، ویژه صنعغتی کشاورزی بر عهده‌ی تولیدکننده است، اما پس از عادی‌سازی زباله‌ها، مدیریت و جمع‌آوری اینگونه پسماندها بر عهده‌ی سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوده است.

همچنین، ۸۵ درصد کل زباله‌های جمع‌آوری شده در کشور، دفن می‌شوند که فاجعه‌ای زیست محیطی است، بر این اساس، کارشناسان و عوامل سازمان مدیریت پسماند شهری شهرداری تبریز در این راستا دوره‌های تخصصی ویژه‌ای را در کشورهای اروپایی، ژاپن و… در بحث مدیریت بهینه پسماندهای شهری گذرانده و بعد از تحقیقات و بررسی‌های سه ساله یک مناقصه‌ بین‌المللی احداث نیروگاه زباله‌سوز در تبریز گذاشته شد.

بر اساس این گزارش، احداث این نیروگاه زباله‌سوز در راستای تولید انرژی از پسماندهای شهری است که بزرگ‌ترین و بالاترین تکنولوژی در سطح دنیا در جهت مدیریت پسماند بوده و اصول قرارداد آن امضا شده و اکنون در مرحله عقد قرارداد می باشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  در مورد پروژه آبرسانی شمال‌شرق استان خوزستان عنوان کرد: این پروژه، آبرسانی به شهرهای ایذه و باغملک، رامهرمز، قلعه‌تل، صیدون، ۴۸۰ روستا و آبیاری ۱۹ هزار هکتار اراضی کشاورزی منطقه را برعهده دارد که از طریق...
بر اساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ مطابق ماده ۱۲ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به وزارتخانه نفت از طریق شرکت‌های تابعه ذیربط اجازه داده شده است ماهانه از هر واحد مسکونی مشترکین گاز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها