شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی
۲۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۷

مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی

غلامحسین ساقی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی درباره انتقاد شهرداری از پایین بودن کیفیت اجرای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در سطح شهر، بیان کرد: ما آسفالت را از خود شهرداری بجنورد تهیه و استفاده می کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی تصریح کرد: چنانچه شهرداری تمایل به آسفالت پس از حفاری را دارد، مشکلی نیست اما باید در مناقصه شرکت کنند.

ساقی اضافه کرد: همچنین شهرداری می‌تواند با ارائه رقمی بر مبنای فهرست‌بها و یا مصوبه کمیسیون حفاری کار آسفالت پس از حفاری را بر عهده بگیرد.

وی اظهار کرد: چنانچه بدون انجام مناقصه و یا مصوبه گروه، آسفالت را به شهرداری واگذاری کنیم، قطعاً باید پاسخگوی نهادهای نظارتی باشیم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاونت پشتبانی مالی وزارت ورزش و جوانان-ژاله فرامرزیان با حضور در سایت تیر و کمان و بازدید از تمرینات بازیکنان اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا، گفت: دستور اجرای مناقصه برای تاسیس کمپ تمرینی و خوابگاه برای کمانداران در سایت تیر...
محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها