پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی
۲۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۷

مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی

غلامحسین ساقی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی درباره انتقاد شهرداری از پایین بودن کیفیت اجرای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در سطح شهر، بیان کرد: ما آسفالت را از خود شهرداری بجنورد تهیه و استفاده می کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی تصریح کرد: چنانچه شهرداری تمایل به آسفالت پس از حفاری را دارد، مشکلی نیست اما باید در مناقصه شرکت کنند.

ساقی اضافه کرد: همچنین شهرداری می‌تواند با ارائه رقمی بر مبنای فهرست‌بها و یا مصوبه کمیسیون حفاری کار آسفالت پس از حفاری را بر عهده بگیرد.

وی اظهار کرد: چنانچه بدون انجام مناقصه و یا مصوبه گروه، آسفالت را به شهرداری واگذاری کنیم، قطعاً باید پاسخگوی نهادهای نظارتی باشیم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

حجت حسین پور با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی ابراز داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی ورزشکاران تمام رشته ها با امام جمعه هشترود دیدار صمیمی خواهند داشت. وی ادامه داد: برگزاری دو روزه کلاس شاتل تایم به میزبانی...
علی کاردر در چهارمین کنگره راهبردی نفت و نیرو با بیان اینکه حرکت از حاکمیت به سمت کارفرمایی، تغییر ساختار کارفرمایی و برون‌سپاری و خصوصی‌سازی از رویکردهای محوری شرکت ملی نفت ایران است، ‌ گفت: برای توسعه سه میدان با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها