شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی
۲۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۷

مناقصه اجرای آسفالت خراسان شمالی

غلامحسین ساقی مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی درباره انتقاد شهرداری از پایین بودن کیفیت اجرای آسفالت توسط شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در سطح شهر، بیان کرد: ما آسفالت را از خود شهرداری بجنورد تهیه و استفاده می کردیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی تصریح کرد: چنانچه شهرداری تمایل به آسفالت پس از حفاری را دارد، مشکلی نیست اما باید در مناقصه شرکت کنند.

ساقی اضافه کرد: همچنین شهرداری می‌تواند با ارائه رقمی بر مبنای فهرست‌بها و یا مصوبه کمیسیون حفاری کار آسفالت پس از حفاری را بر عهده بگیرد.

وی اظهار کرد: چنانچه بدون انجام مناقصه و یا مصوبه گروه، آسفالت را به شهرداری واگذاری کنیم، قطعاً باید پاسخگوی نهادهای نظارتی باشیم.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه - سیروس شهبازی گفت:  هم اکنون ۲۷ شهر استان کرمانشاه از نعمت گاز شهری بهره‌مند هستند و ضریب نفوذ شبکه گاز در نقاط شهری استان هم اکنون حدود ۹۹ درصد است. اما شهرهای ازگله، سومار، ریجاب، نوسود و...
نایب رئیس شورای شهر خارگ بر لزوم استفاده از پیمانکاران بومی و مستقر در جزیره خارگ و شفافیت در برگزاری مناقصات تاکید کرد. لطف‌الله علی‌پور استفاده از پیمانکاران مستقر در جزیره را باعث رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در جزیره دانست و اظهار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها