شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه اجرای طرح مطالعاتی فاضلاب شهر قهاوند
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۷

مناقصه اجرای طرح مطالعاتی فاضلاب شهر قهاوند

نماینده مردم همدان و فامنین و قهاوند در مجلس با اشاره به نشست تخصصی با مدیرکل آبفای همدان ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه بهسازی شبکه فاضلاب شهر جورقان نیز شروع شده است،

حاجی بابایی با اشاره به پیگیری های بعمل آمده در خصوص اخذ ردیف ملی برای بهسازی شبکه فاضلاب شهرستان فامنین نیز تاکید کرد: ۶ میلیارد  تومان برای این پروژه مصوب کرده ایم.

وی با بیان این که فاضلاب زیر گذر منطقه منوچهری نیز به طول ۳۴۰ متر با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مصوب شده و به زودی عملیات اجرایی آن انجام می شود، تاکید کرد: شبکه فاضلاب همدان نیز باید در کوتاه ترین دوره زمانی تکمیل شود.

وی گفت: در جلسه با وزیر نیرو وی و معاونین توجه به کاهش حجم آب سد اکباتان را مورد اشاره قرار دادند و مقرر شد برای نجات از بحران آب پیگیری های لازم با استفاده از فرصت های مختلف صورت گیرد.

وی همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه باید برنامه بلند مدت و کوتاه مدت و عملیاتی برای محوریت همدان در بخش بهداشت و سلامت در منطقه تعریف شود، گفت: احداث دو بیمارستان اکباتان و امام خمینی(ره) با اعتبار ملی به عنوان مدرنترین بیمارستانها در مجلس هفتم مصوب شد که کلنگ بیمارستان اکباتان همان زمان زده شد و با پیگیریهای صورت گرفته بیمارستان اکباتان در سال ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.

حاجی بابایی در خصوص بیمارستان امام (ره) نیز گفت: این بیمارستان از گردونه خارج شده بود که در جلسات متعددی که با وزیر بهداشت و معاونین وی داشتیم، در مجلس احداث این بیمارستان را با ردیف ملی با عنوان بیمارستان بزرگ و فوق تخصصی زنان مصوب کردیم.

وی به لزوم ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد همدان نیز اشاره کرد و گفت: با ایجاد این دانشگاه، بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد همدان نیز احداث خواهد شد که در جایگاه منطقه ای بهداشت و درمان وسلامت همدان بسیار تاثیر گذار است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

نمایندگان مجلس، مجازات عدم پرداخت بهای خدمات برق، گاز، آب و فاضلاب را تعیین کردند. به نقل از مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی نمایندگان با تصویب ماده‌ای، مشترکان مجاز انشعاب‌های یاد شده اعم از دولتی یا غیردولتی...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها