دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه ایمن سازی جاده های خراسان جنوبی
۵ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۴۵

برگزار می شود

مناقصه ایمن سازی جاده های خراسان جنوبی

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی  با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهسازی راه ها بیان کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری در ۷۵۰ کیلومتر از راه‌های استان اقدامات راهداری شامل روکش آسفالت، شانه سازی و تبدیل شیب شیروانی انجام شده است.

وی  همچنین افزود: در خراسان جنوبی قریب به ۳۰۰ آبنما وجود دارد  که طی ۱۰ ماهه سال جاری، چهار آبنمای مهم به پل تبدیل شده و ایمنی آن ها ارتقاء یافت.

جعفر شهامت اظهار داشت: در حال حاضر  ۷۶ نقطه دارای تصادف در استان وجود دارد که از این تعداد در ارزیابی کشوری ۲۶ نقطه به عنوان نقاط پرتصادف استان شناسایی شدند. هزینه نهایی ایمن سازی ۱۲ نقطه از این ۲۶ نقطه ارائه شده که بعد از برگزاری مناقصه تا سال آتی اقدامات لازم برای ایمن سازی آن ها انجام می شود.

 وی بیان کرد: بیش از ۴۵ درصد حوادث جاده ای خراسان جنوبی  به علت عدم توجه به جلو و ۳۵ درصد تصادفات فوتی، به دلیل خستگی و خواب آلودگی است.

شهامت با بیان اینکه در حال حاضر ۳۴ دستگاه دوربین کنترل تخلفات سرعت غیر مجاز در راه های خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: تا اوایل فروردین ماه سال آینده ۲۱ دستگاه دیگر اضافه می شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فرماندار شهرستان جم در نشست با شوراها و دهیاران بخش مرکزی با تاکید بر نقش و جایگاه شوراها و دهیاران در انسجام بخشی امور روستاها و ایجاد ارتباط موثر میان مردم و دولت اظهار داشت: شوراها و دهیاران در راستای ایجاد...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با تاکید براینکه کمبود آب در شیراز جدی است، گفت: در ماه های تیر و مرداد به دلیل شدت گرما، شاهد افزایش مصرف آب هستیم و با توجه به میزان تولید، کمبود آب در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها