شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه بهسازی و تعریض قطعه 4 محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۰

مناقصه بهسازی و تعریض قطعه ۴ محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز گفت: قطعه چهارم محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه به طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

محسن امیریان  اذعان کرد: جاده گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه یکی دیگر از پروژه‌های عام المنفعه وزارت نفت در این شهرستان است.

امیریان با بیان اینکه طول این محور ۵۳ کیلومتر و ۹۴۰ متر است، اظهار کرد: این پروژه نیز به صورت مشترک با وزارت راه و شهرسازی و نفت توسط چهار پیمانکار در چهار قطعه در حال تعریض و بهسازی است.

این مسوول با اشاره به قطعات تقسیم شده که توسط چهار پیمانکار در دست اجرا است، بیان کرد: در حال حاضر قطعه چهارم این محوربه طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با اشاره به قطعات دیگر این محور عنوان کرد: قطعه اول به طول ۵ کیلومتر توسط شرکت قباد بویردنا، قطعه دوم به طول ۹ کیلومتر و ۷۰ متر توسط شرکت زیدون کوش و قطعه سوم به طول ۶ کیلومتر و ۲۴ متر توسط شرکت سیمتریک در حال حاضر در حال اجراست.

پایان حبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها