یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه بهسازی و تعریض قطعه 4 محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۰

مناقصه بهسازی و تعریض قطعه ۴ محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز گفت: قطعه چهارم محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه به طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

محسن امیریان  اذعان کرد: جاده گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه یکی دیگر از پروژه‌های عام المنفعه وزارت نفت در این شهرستان است.

امیریان با بیان اینکه طول این محور ۵۳ کیلومتر و ۹۴۰ متر است، اظهار کرد: این پروژه نیز به صورت مشترک با وزارت راه و شهرسازی و نفت توسط چهار پیمانکار در چهار قطعه در حال تعریض و بهسازی است.

این مسوول با اشاره به قطعات تقسیم شده که توسط چهار پیمانکار در دست اجرا است، بیان کرد: در حال حاضر قطعه چهارم این محوربه طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با اشاره به قطعات دیگر این محور عنوان کرد: قطعه اول به طول ۵ کیلومتر توسط شرکت قباد بویردنا، قطعه دوم به طول ۹ کیلومتر و ۷۰ متر توسط شرکت زیدون کوش و قطعه سوم به طول ۶ کیلومتر و ۲۴ متر توسط شرکت سیمتریک در حال حاضر در حال اجراست.

پایان حبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

ابراهیم رضا زاده -  رئیس میز عراق در سازمان توسعه تجارت توضیح داد: بعید به نظر می‌رسد این انتخابات و نتایج آن تاثیر چندانی در صادرات به عراق داشته باشد، چراکه بیش از ۹۰ درصد موارد تجارت ایران و عراق به...
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در شصت و پنجمین جلسه علنی شورا به طرح الزام شهرداری تهران مبنی بر انجام اعلان الکترونیکی معاملات اقتصادی خود رای دادند.در این طرح آمده است که شهرداری تهران و واحدهای تابعه مکلفند که کلیه معاملات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها