دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه بهسازی و تعریض قطعه 4 محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۰

مناقصه بهسازی و تعریض قطعه ۴ محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز گفت: قطعه چهارم محور گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه به طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

محسن امیریان  اذعان کرد: جاده گچساران، باباکلان به بی‌بی‌حکیمه یکی دیگر از پروژه‌های عام المنفعه وزارت نفت در این شهرستان است.

امیریان با بیان اینکه طول این محور ۵۳ کیلومتر و ۹۴۰ متر است، اظهار کرد: این پروژه نیز به صورت مشترک با وزارت راه و شهرسازی و نفت توسط چهار پیمانکار در چهار قطعه در حال تعریض و بهسازی است.

این مسوول با اشاره به قطعات تقسیم شده که توسط چهار پیمانکار در دست اجرا است، بیان کرد: در حال حاضر قطعه چهارم این محوربه طول ۳۳ کیلومتر در حال مناقصه گذاشته شدن است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با اشاره به قطعات دیگر این محور عنوان کرد: قطعه اول به طول ۵ کیلومتر توسط شرکت قباد بویردنا، قطعه دوم به طول ۹ کیلومتر و ۷۰ متر توسط شرکت زیدون کوش و قطعه سوم به طول ۶ کیلومتر و ۲۴ متر توسط شرکت سیمتریک در حال حاضر در حال اجراست.

پایان حبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

علی فرخزاد ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در نشست بخشداران و فرمانداران استان با استاندار قزوین از کمبود آب شرب به‌عنوان سومین معضل مهم استان یاد کرد و گفت: تأمین آب شرب استان از سد طالقان که آب 15...
یزدانی ، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پرداخت تسهیلات رونق تولید به صنعتگران خبر داد و افزود: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و۶۵۳ بنگاه برای گرفتن تسهیلات طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها