دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان- شهرام ملکی اظهار کرد: با توجه به نقش انکارناپذیر راه در توسعه همه‌جانبه استان و اینکه یکی از مطالبات جدی مردم، مسئولان و نمایندگان بوده از سال گذشته با برنامه‌ریزی، فعالیت‌هایی را شروع کردیم.

وی اظهار داشت: در این برنامه نگاه ما این بود که وضعیت اصلی راه استان را با اولویت سنندج به مراکز شهرستان‌ها و شهرستان‌های با استان‌های همجوار شمالی، جنوبی به‌صورت بزرگراه ارتقا بدهیم. در کنار این‌ها توجه به حوزه راه روستایی در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد: شرایط برگزاری مناقصه ۸ تا از محورها و کریدورهای اصلی را مطرح کردیم و این ۸ تا محور ابتدا بحث کریدور شمال به جنوب استان بود که از حوزه سقز به سمت دیواندره – سنندج –کامیاران که در این قسمت آن قطعات باقی‌مانده و این مسیر را که سقز به سمت بوکان، ایرانخواه ادامه‌اش به سمت سقز، گردنه ماموخ  نیز به مناقصه گذاشته شده است.

ملکی همچنین گفت: در حوزه سنندج به سمت کامیاران از خروجی سنندج به سمت گردنه درکه، گردنه مروارید و در نهایت هم به سمت گاوشان و ورودی شهر کامیاران نیز جمعا ۷۵ کیلومتر با ۲۵۵ میلیارد تومان توسط شرکت ساخت و توسعه به مناقصه گذاشته شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فرماندار شهرستان جم در نشست با شوراها و دهیاران بخش مرکزی با تاکید بر نقش و جایگاه شوراها و دهیاران در انسجام بخشی امور روستاها و ایجاد ارتباط موثر میان مردم و دولت اظهار داشت: شوراها و دهیاران در راستای ایجاد...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با تاکید براینکه کمبود آب در شیراز جدی است، گفت: در ماه های تیر و مرداد به دلیل شدت گرما، شاهد افزایش مصرف آب هستیم و با توجه به میزان تولید، کمبود آب در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها