دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان- شهرام ملکی اظهار کرد: با توجه به نقش انکارناپذیر راه در توسعه همه‌جانبه استان و اینکه یکی از مطالبات جدی مردم، مسئولان و نمایندگان بوده از سال گذشته با برنامه‌ریزی، فعالیت‌هایی را شروع کردیم.

وی اظهار داشت: در این برنامه نگاه ما این بود که وضعیت اصلی راه استان را با اولویت سنندج به مراکز شهرستان‌ها و شهرستان‌های با استان‌های همجوار شمالی، جنوبی به‌صورت بزرگراه ارتقا بدهیم. در کنار این‌ها توجه به حوزه راه روستایی در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد: شرایط برگزاری مناقصه ۸ تا از محورها و کریدورهای اصلی را مطرح کردیم و این ۸ تا محور ابتدا بحث کریدور شمال به جنوب استان بود که از حوزه سقز به سمت دیواندره – سنندج –کامیاران که در این قسمت آن قطعات باقی‌مانده و این مسیر را که سقز به سمت بوکان، ایرانخواه ادامه‌اش به سمت سقز، گردنه ماموخ  نیز به مناقصه گذاشته شده است.

ملکی همچنین گفت: در حوزه سنندج به سمت کامیاران از خروجی سنندج به سمت گردنه درکه، گردنه مروارید و در نهایت هم به سمت گاوشان و ورودی شهر کامیاران نیز جمعا ۷۵ کیلومتر با ۲۵۵ میلیارد تومان توسط شرکت ساخت و توسعه به مناقصه گذاشته شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

طبیعت سبز کاسپین برنده مناقصه نگهداری فضای سبز ناحیه 3 منطقه شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 13,799,999,630 که در تاریخ 1397/09/28 منعقد شد. مدت قرارداد 1سال و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
 و بر اساس گزارش ایلنا، ریس کل بانک مرکزی نوشت: «آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها