دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

مناقصه توسعه راه‌های استان کردستان

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان- شهرام ملکی اظهار کرد: با توجه به نقش انکارناپذیر راه در توسعه همه‌جانبه استان و اینکه یکی از مطالبات جدی مردم، مسئولان و نمایندگان بوده از سال گذشته با برنامه‌ریزی، فعالیت‌هایی را شروع کردیم.

وی اظهار داشت: در این برنامه نگاه ما این بود که وضعیت اصلی راه استان را با اولویت سنندج به مراکز شهرستان‌ها و شهرستان‌های با استان‌های همجوار شمالی، جنوبی به‌صورت بزرگراه ارتقا بدهیم. در کنار این‌ها توجه به حوزه راه روستایی در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان عنوان کرد: شرایط برگزاری مناقصه ۸ تا از محورها و کریدورهای اصلی را مطرح کردیم و این ۸ تا محور ابتدا بحث کریدور شمال به جنوب استان بود که از حوزه سقز به سمت دیواندره – سنندج –کامیاران که در این قسمت آن قطعات باقی‌مانده و این مسیر را که سقز به سمت بوکان، ایرانخواه ادامه‌اش به سمت سقز، گردنه ماموخ  نیز به مناقصه گذاشته شده است.

ملکی همچنین گفت: در حوزه سنندج به سمت کامیاران از خروجی سنندج به سمت گردنه درکه، گردنه مروارید و در نهایت هم به سمت گاوشان و ورودی شهر کامیاران نیز جمعا ۷۵ کیلومتر با ۲۵۵ میلیارد تومان توسط شرکت ساخت و توسعه به مناقصه گذاشته شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به بوشهر و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی این شهر اظهار کرد: در بازدید یک روزه که از این دانشگاه به عمل آوردم و بر اساس نظرات دانشجویان و نمایندگان...
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود 10 درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات 808 هزار تومان بوده که در سال 97 به 888 هزار تومان می‌رسد....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها