سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه خرید واگن خط 7متروی تهران برگزار شد
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۰۳

مناقصه خرید واگن خط ۷متروی تهران برگزار شد

پورسیدآقایی – معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از برگزاری مناقصه خرید واگن برای خط ۷ متروی تهران خبر داد و بیان کرد باید نواقص فنی خط ۷ مترو نیز حل شود.

وی در مورد فعالیت خط ۷ مترو ادامه داد: باید ناوگان جدیدی به این خط تزریق شود که خوشبختانه امسال دولت طرح ویژه‌ای در بودجه عمرانی خود دیده که ۲۰۰۰ واگن مترو به خطوط تزریق شود که از این میان ۱۰۰۰ واگن سهم شهر تهران است که خوشبختانه هفته گذشته مناقصه ۶۷۲ دستگاه واگن در وزارت کشور برگزار شد و امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین افزود: خط ۷ مترو به صورت آزمایشی کار می‌کند، اگرچه نواقص زیادی دارد که باید مرتفع شود ، مساله این است که برای این خط مترو ناوگان کافی وجود ندارد و قطارها از سایر خطوط به خط ۷ تزریق شدند که با این کار عملا کمکی به جذب بیشتر مسافر نکردیم بلکه محدودیت‌هایی را بر سر راه خطوط دیگر گذاشته‌ایم.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سید حسن رسولی در جلسه انتخاب حسابرس سال ۱۳۹۶ شهرداری تهران با بیان اینکه از جمله اهدفی که در شورای پنجم از ابتدا مطرح شده اهتمام هرچه بیشتر اعضا برای حداکثری‌سازی شفافیت، روشنگری و نور تاباندن به زوایای محتاج شفافیت...
حبیب‌الله بی‌طرف معاون علمی پژوهشی وزیر نفت درباره اهداف برنامه ششم توسعه در بخش نفت و گاز گفت: در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۱۴۰۰ تولید نفت خام کشور ۵ /۴ میلیون بشکه در روز میعانات گازی ۹۵ /۰ میلیون بشکه در روز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها