شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۴

در حال انجام است

مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم – عباس ذاکریان گفت: اولویت شهرداری برای دادن مجوز به اسنپ ،تاکسی ها هستند، چرا که شناخته شده و فعالیت حرفه ای و شغل اصلی آنها جابجایی مسافر است، و علاوه بر آن خودروی آنها وضعیت مشخصی داشته و هویت راننده توسط اداره اماکن نیروی انتظامی احراز شده است.
وی افزود: پس از رانندگان تاکسی هر کدام از خودروهای شخصی که شرایط ذکر شده در قانون را رعایت کنند، برای جابجایی بار و مسافر مجاز خواهند بود.

معاون حمل و نقل شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود پرداخت الکترونیک را از جمله موارد در حال پیگیری توسط شهرداری قم دانست، و افزود: یکی از الزام هایی این کار راه اندازی کارت هوشمند شهروندی است، که با تحقق آن هزینه تمام خدمات شهرداری به شهروندان از جمله کرایه تاکسی و اتوبوس، پارکینگ، پارکومتر و در آینده مترو و منوریل از طریق آن پرداخت می شود.
وی افزود: این طرح در حال گذراندن تشریفات و مناقصه برای انتخاب پیمانکار است، و به محض مشخص شدن پیمانکار و نصب تجهیزات اجرایی خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها