شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۴

در حال انجام است

مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم – عباس ذاکریان گفت: اولویت شهرداری برای دادن مجوز به اسنپ ،تاکسی ها هستند، چرا که شناخته شده و فعالیت حرفه ای و شغل اصلی آنها جابجایی مسافر است، و علاوه بر آن خودروی آنها وضعیت مشخصی داشته و هویت راننده توسط اداره اماکن نیروی انتظامی احراز شده است.
وی افزود: پس از رانندگان تاکسی هر کدام از خودروهای شخصی که شرایط ذکر شده در قانون را رعایت کنند، برای جابجایی بار و مسافر مجاز خواهند بود.

معاون حمل و نقل شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود پرداخت الکترونیک را از جمله موارد در حال پیگیری توسط شهرداری قم دانست، و افزود: یکی از الزام هایی این کار راه اندازی کارت هوشمند شهروندی است، که با تحقق آن هزینه تمام خدمات شهرداری به شهروندان از جمله کرایه تاکسی و اتوبوس، پارکینگ، پارکومتر و در آینده مترو و منوریل از طریق آن پرداخت می شود.
وی افزود: این طرح در حال گذراندن تشریفات و مناقصه برای انتخاب پیمانکار است، و به محض مشخص شدن پیمانکار و نصب تجهیزات اجرایی خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پل راه طبيعت برنده مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان المهدی و تپه های چهارگانه میدان آزادی شهرداری منطقه 9 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 18,811,591,362 که در تاریخ 1397/10/19. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
باستان عمران كاو برنده مناقصه تهیه ، نصب و نگهداری سرپناه و پل فلزی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در سطح منطقه شهرداری منطقه 14شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,933,764,437 که در تاریخ 1397/10/24. مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها