چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۴

در حال انجام است

مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم – عباس ذاکریان گفت: اولویت شهرداری برای دادن مجوز به اسنپ ،تاکسی ها هستند، چرا که شناخته شده و فعالیت حرفه ای و شغل اصلی آنها جابجایی مسافر است، و علاوه بر آن خودروی آنها وضعیت مشخصی داشته و هویت راننده توسط اداره اماکن نیروی انتظامی احراز شده است.
وی افزود: پس از رانندگان تاکسی هر کدام از خودروهای شخصی که شرایط ذکر شده در قانون را رعایت کنند، برای جابجایی بار و مسافر مجاز خواهند بود.

معاون حمل و نقل شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود پرداخت الکترونیک را از جمله موارد در حال پیگیری توسط شهرداری قم دانست، و افزود: یکی از الزام هایی این کار راه اندازی کارت هوشمند شهروندی است، که با تحقق آن هزینه تمام خدمات شهرداری به شهروندان از جمله کرایه تاکسی و اتوبوس، پارکینگ، پارکومتر و در آینده مترو و منوریل از طریق آن پرداخت می شود.
وی افزود: این طرح در حال گذراندن تشریفات و مناقصه برای انتخاب پیمانکار است، و به محض مشخص شدن پیمانکار و نصب تجهیزات اجرایی خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست بررسی وضعیت پروژه قطار شهری کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران حوزه شهری و شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه اجرای پروژه قطار شهری کرمانشاه در شکل فعلی و با عبور...
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی دو ماه گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بالغ بر 100 میلیارد تومان داروهای حیاتی و موردنیاز بیمارستان‌ها را برای ماه‌های آتی خریداری و ذخیره کرده‌ایم سید محمدحسین بحرینی در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها