سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۴

در حال انجام است

مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم – عباس ذاکریان گفت: اولویت شهرداری برای دادن مجوز به اسنپ ،تاکسی ها هستند، چرا که شناخته شده و فعالیت حرفه ای و شغل اصلی آنها جابجایی مسافر است، و علاوه بر آن خودروی آنها وضعیت مشخصی داشته و هویت راننده توسط اداره اماکن نیروی انتظامی احراز شده است.
وی افزود: پس از رانندگان تاکسی هر کدام از خودروهای شخصی که شرایط ذکر شده در قانون را رعایت کنند، برای جابجایی بار و مسافر مجاز خواهند بود.

معاون حمل و نقل شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود پرداخت الکترونیک را از جمله موارد در حال پیگیری توسط شهرداری قم دانست، و افزود: یکی از الزام هایی این کار راه اندازی کارت هوشمند شهروندی است، که با تحقق آن هزینه تمام خدمات شهرداری به شهروندان از جمله کرایه تاکسی و اتوبوس، پارکینگ، پارکومتر و در آینده مترو و منوریل از طریق آن پرداخت می شود.
وی افزود: این طرح در حال گذراندن تشریفات و مناقصه برای انتخاب پیمانکار است، و به محض مشخص شدن پیمانکار و نصب تجهیزات اجرایی خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: سال آینده و با انتخاب پیمانکار عملیات بهسازی و نوسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل به شکل مدرن و با 18 ماه مدت قرارداد اجرای پروژه آغاز می‌شود. سیدفخرالدین هاشمی اظهار کرد: با توجه به اینکه باند اول...
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نظارت بر حسن اجرای قوانین را در دستگاههای اجرایی  از وظایف نمایندگی توصیف کردو  افزود: پیگیری مطالبات مردمی در حوزه راههای مواصلاتی که با رفاه و جان مردم ارتباط تنگاتنگ  دارد از وظایفی ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها