پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۴

در حال انجام است

مناقصه راه اندازی کارت هوشمند شهروندی در قم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم – عباس ذاکریان گفت: اولویت شهرداری برای دادن مجوز به اسنپ ،تاکسی ها هستند، چرا که شناخته شده و فعالیت حرفه ای و شغل اصلی آنها جابجایی مسافر است، و علاوه بر آن خودروی آنها وضعیت مشخصی داشته و هویت راننده توسط اداره اماکن نیروی انتظامی احراز شده است.
وی افزود: پس از رانندگان تاکسی هر کدام از خودروهای شخصی که شرایط ذکر شده در قانون را رعایت کنند، برای جابجایی بار و مسافر مجاز خواهند بود.

معاون حمل و نقل شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود پرداخت الکترونیک را از جمله موارد در حال پیگیری توسط شهرداری قم دانست، و افزود: یکی از الزام هایی این کار راه اندازی کارت هوشمند شهروندی است، که با تحقق آن هزینه تمام خدمات شهرداری به شهروندان از جمله کرایه تاکسی و اتوبوس، پارکینگ، پارکومتر و در آینده مترو و منوریل از طریق آن پرداخت می شود.
وی افزود: این طرح در حال گذراندن تشریفات و مناقصه برای انتخاب پیمانکار است، و به محض مشخص شدن پیمانکار و نصب تجهیزات اجرایی خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...
 رئیس ورزش و جوانان میناب- جعفر متقی از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد. وی با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها