یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه روکش آسفالت 20 کیلومتر از محور کرج – چالوس
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۹

مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر از محور کرج – چالوس

مدیر ساخت و توسعه راه‌های البرز از مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر باقی مانده از محور کرج – چالوس خبر داد.

علی اصغر کاظمی امروز در بازدید از پروژه روکش آسفالت محورکرج – چالوس اظهارکرد: حوزه استحفاطی البرز در محور کرج- چالوس در مجموع ۷۲ کیلومتر است.

وی ادامه داد عملیات روکش آسفالت این محور از سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۴۵ کیلومتر آن انجام شده است.

وی افزود: این پروژه که از میدان امیرکبیر آغاز و تا پایان تونل کندوان ادامه دارد، به ۲٨ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که تا کنون ۱۵ میلیارد آن تخصیص یافته است.

این مسئول توضیح داد: هفته آینده پیش مناقصه برای انتخاب ۲۰ کیلومتر باقی مانده منتشر میشود و بعد از انتخاب پیمانکار عملیات روکش آسفالت مابقی این محور آغاز می شود.

کاظمی افزود: این پروژه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر انجام می‌شود.

مدیر ساخت و توسعه راه های البرز گفت: سعی شده از مواد مناسب برای روکش آسفالت این محور استفاده شود چون این مسیر با توجه به شرایط اقلیمی و حجم تردد مسیری خاص تلقی می‌شود امکان تمدید هر ساله روکش آسفالت در این محور وجود ندارد.

وی افزود: به نظر می‌رسد با موادی که به آسفالت این محور اضافه می‌شود، روکش آسفالت این مسیر بیش از پنج سال استاندارد دوام بیاورد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

ابراهیم رضا زاده -  رئیس میز عراق در سازمان توسعه تجارت توضیح داد: بعید به نظر می‌رسد این انتخابات و نتایج آن تاثیر چندانی در صادرات به عراق داشته باشد، چراکه بیش از ۹۰ درصد موارد تجارت ایران و عراق به...
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در شصت و پنجمین جلسه علنی شورا به طرح الزام شهرداری تهران مبنی بر انجام اعلان الکترونیکی معاملات اقتصادی خود رای دادند.در این طرح آمده است که شهرداری تهران و واحدهای تابعه مکلفند که کلیه معاملات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها