سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه روکش آسفالت 20 کیلومتر از محور کرج – چالوس
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۹

مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر از محور کرج – چالوس

مدیر ساخت و توسعه راه‌های البرز از مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر باقی مانده از محور کرج – چالوس خبر داد.

علی اصغر کاظمی امروز در بازدید از پروژه روکش آسفالت محورکرج – چالوس اظهارکرد: حوزه استحفاطی البرز در محور کرج- چالوس در مجموع ۷۲ کیلومتر است.

وی ادامه داد عملیات روکش آسفالت این محور از سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۴۵ کیلومتر آن انجام شده است.

وی افزود: این پروژه که از میدان امیرکبیر آغاز و تا پایان تونل کندوان ادامه دارد، به ۲٨ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که تا کنون ۱۵ میلیارد آن تخصیص یافته است.

این مسئول توضیح داد: هفته آینده پیش مناقصه برای انتخاب ۲۰ کیلومتر باقی مانده منتشر میشود و بعد از انتخاب پیمانکار عملیات روکش آسفالت مابقی این محور آغاز می شود.

کاظمی افزود: این پروژه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر انجام می‌شود.

مدیر ساخت و توسعه راه های البرز گفت: سعی شده از مواد مناسب برای روکش آسفالت این محور استفاده شود چون این مسیر با توجه به شرایط اقلیمی و حجم تردد مسیری خاص تلقی می‌شود امکان تمدید هر ساله روکش آسفالت در این محور وجود ندارد.

وی افزود: به نظر می‌رسد با موادی که به آسفالت این محور اضافه می‌شود، روکش آسفالت این مسیر بیش از پنج سال استاندارد دوام بیاورد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

سید حسن رسولی در جلسه انتخاب حسابرس سال ۱۳۹۶ شهرداری تهران با بیان اینکه از جمله اهدفی که در شورای پنجم از ابتدا مطرح شده اهتمام هرچه بیشتر اعضا برای حداکثری‌سازی شفافیت، روشنگری و نور تاباندن به زوایای محتاج شفافیت...
حبیب‌الله بی‌طرف معاون علمی پژوهشی وزیر نفت درباره اهداف برنامه ششم توسعه در بخش نفت و گاز گفت: در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۱۴۰۰ تولید نفت خام کشور ۵ /۴ میلیون بشکه در روز میعانات گازی ۹۵ /۰ میلیون بشکه در روز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها