شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه روکش آسفالت 20 کیلومتر از محور کرج – چالوس
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۹

مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر از محور کرج – چالوس

مدیر ساخت و توسعه راه‌های البرز از مناقصه روکش آسفالت ۲۰ کیلومتر باقی مانده از محور کرج – چالوس خبر داد.

علی اصغر کاظمی امروز در بازدید از پروژه روکش آسفالت محورکرج – چالوس اظهارکرد: حوزه استحفاطی البرز در محور کرج- چالوس در مجموع ۷۲ کیلومتر است.

وی ادامه داد عملیات روکش آسفالت این محور از سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۴۵ کیلومتر آن انجام شده است.

وی افزود: این پروژه که از میدان امیرکبیر آغاز و تا پایان تونل کندوان ادامه دارد، به ۲٨ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که تا کنون ۱۵ میلیارد آن تخصیص یافته است.

این مسئول توضیح داد: هفته آینده پیش مناقصه برای انتخاب ۲۰ کیلومتر باقی مانده منتشر میشود و بعد از انتخاب پیمانکار عملیات روکش آسفالت مابقی این محور آغاز می شود.

کاظمی افزود: این پروژه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر انجام می‌شود.

مدیر ساخت و توسعه راه های البرز گفت: سعی شده از مواد مناسب برای روکش آسفالت این محور استفاده شود چون این مسیر با توجه به شرایط اقلیمی و حجم تردد مسیری خاص تلقی می‌شود امکان تمدید هر ساله روکش آسفالت در این محور وجود ندارد.

وی افزود: به نظر می‌رسد با موادی که به آسفالت این محور اضافه می‌شود، روکش آسفالت این مسیر بیش از پنج سال استاندارد دوام بیاورد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها