یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه ساخت مجتمع توانبخشی بنیاد شهید در کهگیلویه و بویراحمد
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۰

مناقصه ساخت مجتمع توانبخشی بنیاد شهید در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد در نشست با خبرنگاران با اشاره به سالروز تشکیل بنیاد شهید، تصریح کرد: ۲۲ اسفند ماه سالروز تشکیل بنیاد شهید به دستور امام خمینی(ره) است.

سید منصور موسوی عنوان داشت: ما منحصر به ۲۲ اسفند نیستیم و همه سال ما متعلق به شهداست و در آستانه روز شهید مراسمات تجلیلی از خانواده شهدا، عطر افشانی گلزارهای شهدا، کاشت نهال، برگزاری یادواره شهدای دهدشت، برگزاری برنامه پیاده روی، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه، نشست تلوزیونی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و دیدار با استاندار از جمله برنامه های هدفگذاری شده این روز است. برگزاری مسابقات فرهنگی، علمی و ورزشی از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای روز شهید است.

مدیرکل بنیاد شهید استان گفت: با پیگیری های انجام گرفته در  چهار شهرستان استان، ساختمان برای استقرار ادارات بنیاد شهید انجام شده است و این ساختمان ها در شهرستان های  (باشت، لنده، چرام) خریداری و در شهرستان بهمئی نیز ساختمان اداری خریداری می شود.

موسوی با اشاره به ایجاد مجتمع توانبخشی در مرکز استان، اظهار داشت: با پیگیری های شبانه روزی، با اعتباری قریب به ۱۴ میلیارد تومان کار ساخت این پروژه به مناقصه خواهد رسید و با تحقق آن بسیاری از نیازهای استان برطرف می شود.

مدیرکل بنیاد شهید استان افزود: با تحقق مناقصه، ساخت این مجتمع از سال ۹۷ شروع خواهد شد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

رئیس اداره نظارت بر راه های اصلی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین - حسین رحمانی گفت : جاده قدیم بوئین زهرا به سه راهی رحیم آباد به طول 54 کیلومتر یکی از خطرناکترین راه های این استان در گذشته...
رئیس شرکت ناحیه گازرسانی روانسر گفت: بیش از 235 میلیارد و 819 میلیون ریال برای گازرسانی به 53 روستای بخش مرکزی این شهرستان مصوب شده است.فردین کریمی افزود: برای گازرسانی به روستاهای دهستان زالوآب و دولت آباد با یک هزار و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها