سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۷

مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج

شهردار سنندج از مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج بزودی خبر داد و گفت: پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده مشخص خواهد شد.

منوچهر فخری با اشاره به میزان آسفالت مناطق مختلف شهر سنندج افزود: در سال ۹۵ بالغ بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تُن و در سال جاری هم تاکنون حدود ۲۸ هزار و ۹۰۰ تُن آسفالت در شهر سنندج صرف شده است.

فخری از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری را بهره برداری از پل قشلاق، پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه تقاطع قرآن و افتتاح آن تا سه ماه آینده و احداث بلوار ۳۶ متری دگایران با پیشرفت ۳۵ درصدی عنوان کرد.

وی گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده پیمانکار آن مشخص و آغاز خواهد شد و ساماندهی ورودی ننله هم مناقصه آن انجام و شروع می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

سید حسن رسولی در جلسه انتخاب حسابرس سال ۱۳۹۶ شهرداری تهران با بیان اینکه از جمله اهدفی که در شورای پنجم از ابتدا مطرح شده اهتمام هرچه بیشتر اعضا برای حداکثری‌سازی شفافیت، روشنگری و نور تاباندن به زوایای محتاج شفافیت...
حبیب‌الله بی‌طرف معاون علمی پژوهشی وزیر نفت درباره اهداف برنامه ششم توسعه در بخش نفت و گاز گفت: در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۱۴۰۰ تولید نفت خام کشور ۵ /۴ میلیون بشکه در روز میعانات گازی ۹۵ /۰ میلیون بشکه در روز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها