یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۷

مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج

شهردار سنندج از مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج بزودی خبر داد و گفت: پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده مشخص خواهد شد.

منوچهر فخری با اشاره به میزان آسفالت مناطق مختلف شهر سنندج افزود: در سال ۹۵ بالغ بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تُن و در سال جاری هم تاکنون حدود ۲۸ هزار و ۹۰۰ تُن آسفالت در شهر سنندج صرف شده است.

فخری از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری را بهره برداری از پل قشلاق، پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه تقاطع قرآن و افتتاح آن تا سه ماه آینده و احداث بلوار ۳۶ متری دگایران با پیشرفت ۳۵ درصدی عنوان کرد.

وی گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده پیمانکار آن مشخص و آغاز خواهد شد و ساماندهی ورودی ننله هم مناقصه آن انجام و شروع می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

ابراهیم رضا زاده -  رئیس میز عراق در سازمان توسعه تجارت توضیح داد: بعید به نظر می‌رسد این انتخابات و نتایج آن تاثیر چندانی در صادرات به عراق داشته باشد، چراکه بیش از ۹۰ درصد موارد تجارت ایران و عراق به...
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در شصت و پنجمین جلسه علنی شورا به طرح الزام شهرداری تهران مبنی بر انجام اعلان الکترونیکی معاملات اقتصادی خود رای دادند.در این طرح آمده است که شهرداری تهران و واحدهای تابعه مکلفند که کلیه معاملات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها