شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۷

مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج

شهردار سنندج از مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج بزودی خبر داد و گفت: پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده مشخص خواهد شد.

منوچهر فخری با اشاره به میزان آسفالت مناطق مختلف شهر سنندج افزود: در سال ۹۵ بالغ بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تُن و در سال جاری هم تاکنون حدود ۲۸ هزار و ۹۰۰ تُن آسفالت در شهر سنندج صرف شده است.

فخری از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری را بهره برداری از پل قشلاق، پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه تقاطع قرآن و افتتاح آن تا سه ماه آینده و احداث بلوار ۳۶ متری دگایران با پیشرفت ۳۵ درصدی عنوان کرد.

وی گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده پیمانکار آن مشخص و آغاز خواهد شد و ساماندهی ورودی ننله هم مناقصه آن انجام و شروع می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها