دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۱۷

مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج

شهردار سنندج از مناقصه ساماندهی ورودی ناحیه منفصل شهری ننله سنندج بزودی خبر داد و گفت: پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده مشخص خواهد شد.

منوچهر فخری با اشاره به میزان آسفالت مناطق مختلف شهر سنندج افزود: در سال ۹۵ بالغ بر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تُن و در سال جاری هم تاکنون حدود ۲۸ هزار و ۹۰۰ تُن آسفالت در شهر سنندج صرف شده است.

فخری از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری را بهره برداری از پل قشلاق، پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه تقاطع قرآن و افتتاح آن تا سه ماه آینده و احداث بلوار ۳۶ متری دگایران با پیشرفت ۳۵ درصدی عنوان کرد.

وی گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان بسیج هم هفته آینده پیمانکار آن مشخص و آغاز خواهد شد و ساماندهی ورودی ننله هم مناقصه آن انجام و شروع می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

علی فرخزاد ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در نشست بخشداران و فرمانداران استان با استاندار قزوین از کمبود آب شرب به‌عنوان سومین معضل مهم استان یاد کرد و گفت: تأمین آب شرب استان از سد طالقان که آب 15...
یزدانی ، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پرداخت تسهیلات رونق تولید به صنعتگران خبر داد و افزود: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و۶۵۳ بنگاه برای گرفتن تسهیلات طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها