سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۷

مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا

نماینده مردم آستارا – ولی داداشی گفت: طرح سامانه دفع فاضلاب شهری برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده و از پیمانکاران مجرب برای اجرای آن دعوت می شود.
وی با بیان اینکه آستارا از نظر فاضلاب در ردیف شهرهای پرتنش کشور قرار دارد، اضافه کرد: به علت باتلاقی بودن زمین آستارا امکان اجرای طرح مرسوم فاضلاب، در این شهر وجود ندارد و طرح فاضلاب وکیوم برای نخستین بار در ایران در شهر آستارا اجرا خواهد شد.
داداشی از تصویب ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان گمرکات کشور برای بهسازی محوطه گمرک آستارا خبر داد و بیان کرد: در ایام بارندگی، محوطه گمرک و پایانه مرزی این شهرستان برای تردد کامیون ها با مشکل مواجه می شود و بهسازی آن در مجموع نیازمند ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: سال آینده و با انتخاب پیمانکار عملیات بهسازی و نوسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل به شکل مدرن و با 18 ماه مدت قرارداد اجرای پروژه آغاز می‌شود. سیدفخرالدین هاشمی اظهار کرد: با توجه به اینکه باند اول...
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نظارت بر حسن اجرای قوانین را در دستگاههای اجرایی  از وظایف نمایندگی توصیف کردو  افزود: پیگیری مطالبات مردمی در حوزه راههای مواصلاتی که با رفاه و جان مردم ارتباط تنگاتنگ  دارد از وظایفی ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها