شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۷

مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا

نماینده مردم آستارا – ولی داداشی گفت: طرح سامانه دفع فاضلاب شهری برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده و از پیمانکاران مجرب برای اجرای آن دعوت می شود.
وی با بیان اینکه آستارا از نظر فاضلاب در ردیف شهرهای پرتنش کشور قرار دارد، اضافه کرد: به علت باتلاقی بودن زمین آستارا امکان اجرای طرح مرسوم فاضلاب، در این شهر وجود ندارد و طرح فاضلاب وکیوم برای نخستین بار در ایران در شهر آستارا اجرا خواهد شد.
داداشی از تصویب ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان گمرکات کشور برای بهسازی محوطه گمرک آستارا خبر داد و بیان کرد: در ایام بارندگی، محوطه گمرک و پایانه مرزی این شهرستان برای تردد کامیون ها با مشکل مواجه می شود و بهسازی آن در مجموع نیازمند ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها