شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۷

مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا

نماینده مردم آستارا – ولی داداشی گفت: طرح سامانه دفع فاضلاب شهری برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده و از پیمانکاران مجرب برای اجرای آن دعوت می شود.
وی با بیان اینکه آستارا از نظر فاضلاب در ردیف شهرهای پرتنش کشور قرار دارد، اضافه کرد: به علت باتلاقی بودن زمین آستارا امکان اجرای طرح مرسوم فاضلاب، در این شهر وجود ندارد و طرح فاضلاب وکیوم برای نخستین بار در ایران در شهر آستارا اجرا خواهد شد.
داداشی از تصویب ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان گمرکات کشور برای بهسازی محوطه گمرک آستارا خبر داد و بیان کرد: در ایام بارندگی، محوطه گمرک و پایانه مرزی این شهرستان برای تردد کامیون ها با مشکل مواجه می شود و بهسازی آن در مجموع نیازمند ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پل راه طبيعت برنده مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان المهدی و تپه های چهارگانه میدان آزادی شهرداری منطقه 9 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 18,811,591,362 که در تاریخ 1397/10/19. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
باستان عمران كاو برنده مناقصه تهیه ، نصب و نگهداری سرپناه و پل فلزی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در سطح منطقه شهرداری منطقه 14شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,933,764,437 که در تاریخ 1397/10/24. مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها