پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۷

مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا

نماینده مردم آستارا – ولی داداشی گفت: طرح سامانه دفع فاضلاب شهری برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده و از پیمانکاران مجرب برای اجرای آن دعوت می شود.
وی با بیان اینکه آستارا از نظر فاضلاب در ردیف شهرهای پرتنش کشور قرار دارد، اضافه کرد: به علت باتلاقی بودن زمین آستارا امکان اجرای طرح مرسوم فاضلاب، در این شهر وجود ندارد و طرح فاضلاب وکیوم برای نخستین بار در ایران در شهر آستارا اجرا خواهد شد.
داداشی از تصویب ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان گمرکات کشور برای بهسازی محوطه گمرک آستارا خبر داد و بیان کرد: در ایام بارندگی، محوطه گمرک و پایانه مرزی این شهرستان برای تردد کامیون ها با مشکل مواجه می شود و بهسازی آن در مجموع نیازمند ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...
 رئیس ورزش و جوانان میناب- جعفر متقی از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد. وی با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها