چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۷

مناقصه طرح سامانه دفع فاضلاب شهری آستارا

نماینده مردم آستارا – ولی داداشی گفت: طرح سامانه دفع فاضلاب شهری برای انتخاب پیمانکار به مناقصه گذاشته شده و از پیمانکاران مجرب برای اجرای آن دعوت می شود.
وی با بیان اینکه آستارا از نظر فاضلاب در ردیف شهرهای پرتنش کشور قرار دارد، اضافه کرد: به علت باتلاقی بودن زمین آستارا امکان اجرای طرح مرسوم فاضلاب، در این شهر وجود ندارد و طرح فاضلاب وکیوم برای نخستین بار در ایران در شهر آستارا اجرا خواهد شد.
داداشی از تصویب ۱۰۰میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان گمرکات کشور برای بهسازی محوطه گمرک آستارا خبر داد و بیان کرد: در ایام بارندگی، محوطه گمرک و پایانه مرزی این شهرستان برای تردد کامیون ها با مشکل مواجه می شود و بهسازی آن در مجموع نیازمند ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست بررسی وضعیت پروژه قطار شهری کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران حوزه شهری و شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه اجرای پروژه قطار شهری کرمانشاه در شکل فعلی و با عبور...
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی دو ماه گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بالغ بر 100 میلیارد تومان داروهای حیاتی و موردنیاز بیمارستان‌ها را برای ماه‌های آتی خریداری و ذخیره کرده‌ایم سید محمدحسین بحرینی در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها