دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه محور چهاربانده فیروزکوه – سمنان
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۲

مناقصه محور چهاربانده فیروزکوه – سمنان

محور چهاربانده سمنان – فیروزکوه به عنوان یکی از زیرساخت های افزایش اشتغال و کاهش تلفات جاده ای، یکی از دستاوردو خدمات ماندگار دولت تدبیر و امید در استان سمنان است که بخش از آن به زودی به بهره برداری می رسد.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به انجام مناقصه طرح ارتباطی فیروزکوه – سمنان گفت : گام آخراین طرح که شامل ۲۰ کیلومتر از پاسگاه افتر سرخه تا سمنان است با اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار شد.

وی محور چهاربانده سمنان – فیروزکوه را از مهمترین طرح ‌های راهسازی این استان برشمرد و افزود: در سفر دکتر روحانی به استان سمنان اعتبارات خوبی به این طرح اختصاص یافته که در صورت تخصیص کار اجرایی آن به صورت مستمر ادامه می‌یابد.
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با بیان این که رییس‌جمهور در سفر به استان سمنان توجه خاصی به راه‌های ارتباطی داشتند، تصریح کرد: بخشی از این طرح با اجرایی شدن ۱۰ کیلومتر پایانی آن از مرز مشترک با استان تهران در حال انجام است و به زودی به پایان می‌رسد.
وی با اشاره به مشارکت راه و ترابری ۲ استان در اجرایی شدن این طرح گفت : اداره کل راه و ترابری استان‌های تهران و سمنان در عملیاتی کردن این طرح‌ها همکاری خوبی با همدیگر دارند.
وی ادامه داد: برای تکمیل تمامی این طرح حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تاکنون ۵۰ درصد آن به پیمانکاران بخش خصوصی پرداخت شده است.
نژاد صفوی بهره برداری از این طرح را تا پایان سال ۱۳۹۶ اعلام کرد و گفت: تکمیل این طرح می تواند خسارت های مالی و جانی براثر واژگونی خودرو های سبک و سنگین را به میزان چشمگیری کاهش دهد

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

طبیعت سبز کاسپین برنده مناقصه نگهداری فضای سبز ناحیه 3 منطقه شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 13,799,999,630 که در تاریخ 1397/09/28 منعقد شد. مدت قرارداد 1سال و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
 و بر اساس گزارش ایلنا، ریس کل بانک مرکزی نوشت: «آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها