شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور در آینده ای نزدیک
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۱

مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور در آینده ای نزدیک

استاندار خوزستان اعلام کرد: در جلسه ای به مسوولان زیربط تاکید کردیم هر چه سریعتر مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور برگزار کنند.

غلامرضا شریعتی افزود: بخش آب نیز پیشرفت و پروژه غدیر در حال انجام است و همچنین آبرسانی شمال شرق به شورای اقتصاد رفته و در انتظار تصویب هست. چند نامه از معاونت سرمایه گذاری بانک مرکزی لازم داشته که آنها هم اخذ شده فکر می کنم که یکشنبه آینده و یا هفته بعد در جلسه شورای اقتصاد کار تصویب آن را انجام می دهیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: آبرسانی جنوب شرق نیز به صورت کارشناسی در شرکت آب و فاضلاب کشور در حوزه فنی بررسی می شود؛ در جلسه فوق فشار وارد کردیم که هرچه سریعتر این کار را انجام و مناقصه اش را هم برگزار کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها