دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور در آینده ای نزدیک
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۱

مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور در آینده ای نزدیک

استاندار خوزستان اعلام کرد: در جلسه ای به مسوولان زیربط تاکید کردیم هر چه سریعتر مناقصه پروژه آبرسانی جنوب شرق کشور برگزار کنند.

غلامرضا شریعتی افزود: بخش آب نیز پیشرفت و پروژه غدیر در حال انجام است و همچنین آبرسانی شمال شرق به شورای اقتصاد رفته و در انتظار تصویب هست. چند نامه از معاونت سرمایه گذاری بانک مرکزی لازم داشته که آنها هم اخذ شده فکر می کنم که یکشنبه آینده و یا هفته بعد در جلسه شورای اقتصاد کار تصویب آن را انجام می دهیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: آبرسانی جنوب شرق نیز به صورت کارشناسی در شرکت آب و فاضلاب کشور در حوزه فنی بررسی می شود؛ در جلسه فوق فشار وارد کردیم که هرچه سریعتر این کار را انجام و مناقصه اش را هم برگزار کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

علی فرخزاد ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در نشست بخشداران و فرمانداران استان با استاندار قزوین از کمبود آب شرب به‌عنوان سومین معضل مهم استان یاد کرد و گفت: تأمین آب شرب استان از سد طالقان که آب 15...
یزدانی ، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از پرداخت تسهیلات رونق تولید به صنعتگران خبر داد و افزود: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و۶۵۳ بنگاه برای گرفتن تسهیلات طرح رونق تولید که ۳۰ هزار میلیارد تومان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها