دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه پل روگذر محور بابل به قائم شهر به زودی
۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۲

مناقصه پل روگذر محور بابل به قائم شهر به زودی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نظارت بر حسن اجرای قوانین را در دستگاههای اجرایی  از وظایف نمایندگی توصیف کردو  افزود: پیگیری مطالبات مردمی در حوزه راههای مواصلاتی که با رفاه و جان مردم ارتباط تنگاتنگ  دارد از وظایفی  است که با جدیت به دنبال تحقق این امرهستیم .

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از ابلاغ اعتبار ۱۷ میلیارد تومانی برای بهسازی و بهبود شرایط راههای مواصلاتی بابل خبردادو گفت: این اعتبار حاصل بازدید  رئیس کمیسیون عمران مجلس و مسئولان وزارت راه و شهرسازی  از راههای مواصلاتی هفت گانه  شهرستان بوده است که در دی ماه سال جاری انجام شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس  ادامه داد: نظارت بر تمامی پروژه های عمرانی کشور برعهده کمیسیون عمران مجلس است.

نیاز آذری به برگزاری نشست های تخصصی در کمیسیون عمران اشاره و تصریح کرد: مناقصه  پروژه های هفت گانه مواصلاتی شهرستان برای  انجام کار آسفالت ، روکش و رانش به زودی انجام خواهد شد.

وی رسیدگی به وضعیت راههای شهرستان را متناسب با شرایط آن دانست و افزود: مناقصه پل روگذر محور بابل به قائم شهر که از پروژه های مهم  شهرستانی و تکمیل کننده کمربندی  بود به همراه پل  نیمه تمام بندپی غربی به زودی برگزار  می شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

طبیعت سبز کاسپین برنده مناقصه نگهداری فضای سبز ناحیه 3 منطقه شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 13,799,999,630 که در تاریخ 1397/09/28 منعقد شد. مدت قرارداد 1سال و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
 و بر اساس گزارش ایلنا، ریس کل بانک مرکزی نوشت: «آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها