یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   امور زیربنایی  »   مهمترین عامل بهبود فضای کسب و کار / ثبات اقتصادی
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۸

مهمترین عامل بهبود فضای کسب و کار / ثبات اقتصادی

محمد صمدی در دومین جلسه شورای گفتگوی دولت با بخش خصوص به برخی از مصوبات جلسه قبل اشاره کرد و تشکیل کمیته صادرات و واردات،استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ، برنامه ریزی و هدف گذاری اعزام و پذیرش هیات های تجاری به ۱۵ کشور همسایه را از جمله مصوبات جلسه قبل عنوان کرد.

وی در ادامه بر توانمند سازی بخش خصوصی در محیط کسب و کار تاکید کرد وافزود:بهبود و رونق فضای تولیدی ودرنتیجه رشد اقتصادی را به دنبال دارد. وی ازجمله راهکاری پیشنهادی در راستای بهبود فضای کسب کار را شامل رقابت پذیری تولید، بهره وری، حمایت از صادرات، پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان و… عنوان کرد.

صمدی با بیان این که فعالیت اقتصادی بیشتر موجب رشد سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و افزایش درآمد ورفاه اجتماعی مردم می شود، گفت: بهبود محیط کسب و کار شکوفایی بیشتر اقتصاد کشور را به همراه دارد.وی افزود: همچنین بهبود محیط کسب و کار در توانمند سازی مردم در برابر فقر، بیکاری نقش موثری دارد.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی مهم ترین و اولین گام برای بهبود محیط کسب وکار، ایجاد ثبات اقتصادی عنوان کرد.وی اظهار داشت : دراین زمینه انتظار می رود حل مشکل اشتغال را با بهبود محیط کسب وکار به فعالان اقتصادی سپرده شود تا در جهت تسهیل تولید و رشد واحدهای تولیدی گام بردارند.صمدی ادامه داد: زیرا اگر محیط کسب وکار بهبود یابد و بخش خصوصی برای سرمایه گذاری مولد و اشتغال زا انگیزه پیدا کند، هم مشکل اشتغال را حل خواهد کرد.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

first choice capital resources review , likewise referred to as FCCR, is actually an enrolled cash advance hookup firm. The agency promotes temporary funding for Americans grow older 18 or even much older that possess steady earnings, no matter...
 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها