شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   مواد اولیه شیمیایی معتبر را از کجا می توان تهیه کرد؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۳

مواد اولیه شیمیایی معتبر را از کجا می توان تهیه کرد؟

بازار مواد اولیه شیمیایی یکی از اصناف فعال ، پرسابقه و تخصصی کشور عزیزمان می باشد، به طوریکه در صد زیادی از فعالان عرصه ی تولید اهم از دولتی و خصوصی، کسب و کارهای بزرگ و کوچک، مواد اولیه خود را از این بازار تامین میکنند.

اما تامین مواد اولیه شیمیایی معتبر ، اصلی‌ترین معضل تولید کنندگان است و همچنین، سیاست‌های ارزی برخی از خطوط تولید را تعطیل کرده است. از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها برآمدند و از پایی ننشستند و به بنیان گذاری «اسنپ شیمی» دست یازیدند تا بتوان نیاز صنایع مختلف کشور را برطرف سازد.

شرکت پارسیس تجارت نوین (اسنپ شیمی) هسته ی اولیه خود را در قلب این بازار یعنی خیابان ناصر خسرو در سال ۱۳۹۰ بنا نمود و از سال ۱۳۹۵ اسنپ شیمی در راه توسعه فعالیتهای خود واردات مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از کشورهای اروپایی را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی به یک واردکننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی تبدیل گردید. 

اسنپ شیمی  وارد کننده مواد اولیه شیمیایی – صنعتی – غذایی برای صنایع غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی است و هدف اصلی مجموعه ی اسنپ شیمی تهیه و توزیع مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی ،رنگرزی،نساجی , آبکاری و آب و فاضلاب و…. به بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت می باشد.

از جمله خدمات اسنپ شیمی:

واردات و فروش مواد شیمیایی و صنعتی و غذایی به هر میزان : فروش نیتریت سدیم ، نشادر، گلایکول ، منو پروپیلن ، ایزوله سویا ، منو پروپیلن گلایکول ، گلیسیرین ، سی ام سی ، بتاکاروتن ، اسید تارتاریک ، لستین ، اسید تارتاریک ، سدیم ساخارین ، اسید اولئیک ، ایزوپروپیل الکل دارویی ، کلر هندی  ، اسیدسیتریک ، گلایسین و ….

شرکت اسنپ شیمی در این سالهای فعالیت خود سعی نموده است مواد شیمیایی درخواستی مشتریان با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه نماید .

هم اکنون شرکت اسنپ شیمی با توجه به کیفیت بالای خدمات و محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با اسنپ شیمی تماس حاصل فرمایید .

  ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۵
  ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۶
   ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۶

   ۰۹۱۲۲۵۷۷۷۴۸

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

این روزها تشخیص برنج خوب، بسیار سخت شده است! قبل از کیفیت برنج، کشف اصالت آن مهم‌تر به حساب می‌آید. زمانی که برای خرید به فروشگاه‌های اینترنتی یا حقیقی سر می‌زنید با گروهی از نشان‌ها و برندهای متنوع تجاری مواجه...
اهمیت سلامتی را می توان از دیدگاه های مختلف مشاهده کرد، اما امروزه سلامت جسم برای اکثر افراد چه پیر و چه جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این روزها وحشت بیماری کرونا همه ی جامعه را درگیر خود کرده ....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها