شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸
»   مدیران برتر  »   مواد اولیه شیمیایی معتبر را از کجا می توان تهیه کرد؟
۲۸ آبان ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۳

مواد اولیه شیمیایی معتبر را از کجا می توان تهیه کرد؟

بازار مواد اولیه شیمیایی یکی از اصناف فعال ، پرسابقه و تخصصی کشور عزیزمان می باشد، به طوریکه در صد زیادی از فعالان عرصه ی تولید اهم از دولتی و خصوصی، کسب و کارهای بزرگ و کوچک، مواد اولیه خود را از این بازار تامین میکنند.

اما تامین مواد اولیه شیمیایی معتبر ، اصلی‌ترین معضل تولید کنندگان است و همچنین، سیاست‌های ارزی برخی از خطوط تولید را تعطیل کرده است. از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها برآمدند و از پایی ننشستند و به بنیان گذاری «اسنپ شیمی» دست یازیدند تا بتوان نیاز صنایع مختلف کشور را برطرف سازد.

شرکت پارسیس تجارت نوین (اسنپ شیمی) هسته ی اولیه خود را در قلب این بازار یعنی خیابان ناصر خسرو در سال ۱۳۹۰ بنا نمود و از سال ۱۳۹۵ اسنپ شیمی در راه توسعه فعالیتهای خود واردات مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از کشورهای اروپایی را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی به یک واردکننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی تبدیل گردید. 

اسنپ شیمی  وارد کننده مواد اولیه شیمیایی – صنعتی – غذایی برای صنایع غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی است و هدف اصلی مجموعه ی اسنپ شیمی تهیه و توزیع مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی ،رنگرزی،نساجی , آبکاری و آب و فاضلاب و…. به بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت می باشد.

از جمله خدمات اسنپ شیمی:

واردات و فروش مواد شیمیایی و صنعتی و غذایی به هر میزان : فروش نیتریت سدیم ، نشادر، گلایکول ، منو پروپیلن ، ایزوله سویا ، منو پروپیلن گلایکول ، گلیسیرین ، سی ام سی ، بتاکاروتن ، اسید تارتاریک ، لستین ، اسید تارتاریک ، سدیم ساخارین ، اسید اولئیک ، ایزوپروپیل الکل دارویی ، کلر هندی  ، اسیدسیتریک ، گلایسین و ….

شرکت اسنپ شیمی در این سالهای فعالیت خود سعی نموده است مواد شیمیایی درخواستی مشتریان با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه نماید .

هم اکنون شرکت اسنپ شیمی با توجه به کیفیت بالای خدمات و محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با اسنپ شیمی تماس حاصل فرمایید .

  ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۵
  ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۶
   ۰۲۱-۶۶۷۵۱۶۸۶

   ۰۹۱۲۲۵۷۷۷۴۸

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

فروشگاه اینترنتی ایران کشاورزی فعالیت خود را در سال 1396 با هدف ارائه ی خدمات صادقانه به بخش کشاورزی ، کمک شایان در رشد و پیشرفت کشاورزی نوین در بخش باغداری و زراعت، ایجاد امکان در خرید آسان و مطمئن...
   پیرو اعلام مقامات رسمی کشور مبنی بر بروز خطای انسانی در پدیدآمدن فاجعه سقوط هواپیمای اکراینی و جانباختن شماری از هموطنان‌مان، به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها، وظیفه خود می دانیم که این مصیبت را به داغداران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها