جمعه, ۲۸ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   نباید نسبت به نوسازی صنعت بی تفاوت باشیم
۱۰ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۶

نباید نسبت به نوسازی صنعت بی تفاوت باشیم

رحیم بنا مولایی در نشست مشترک هیات رییسه اتاق بازرگانی البرز با روسای شهرکهای صنعتی استان گفت: در بحث تامین مواد اولیه و نوسازی صنایع ، دولت برنامه هایی را به مرحله اجرا درآورده است .

وی تصریح کرد:  نباید نسبت به نوسازی صنعت بی تفاوت باشیم ، چراکه محور اصلی حرکت ما تولید محصولات مرغوب و ترویج فرهنک حمایت از کالای ایرانی در داخل و خارج از کشور است .

وی از اتاق بازرگانی به عنوان سوپاپ اطمینان بین حاکمیت و بخش خصوصی نام برد.

وی اعمال مدیریت صحیح در بحث نوسازی صنایع را مورد تاکید قرار داد و افزود: به عنوان مثال باید به انجمن نساجی اعلام کنیم بودجه ای را برای نو سازی صنایع شما در نظر گرفته ایم تا این انجمن اولویت کارخانه های نساجی برای نوسازی را اعلام کند و بدین ترتیب بودجه موردنیاز ان صنایع در نظر گرفته شود.

وی موانع موجود در مسیر صادرات را از جمله چالش های بخش صنعت دانست و افزود: با وجود مواجه بودن با مشکلات همواره باید در مسیر توسعه برنامه داشته باشیم ، زیرا اگر ما برنامه ای داشته باشیم می توانیم مطالبه گر باشیم و نیازهای برحقمان را مطالبه کنیم.

رییس پارلمان بخش خصوصی عدم حاکمیت ثبات در نرخ ارز را موجب بروز مشکلاتی در جهت تولید عنوان کرد و گفت: اگر انسجام لازم بین انجمن ها و شهرک ها باشد می توانیم ضمن اعلام مشکلات به مدیران ذیربط ، بستر را برای آگاه سازی مسئولان استان و کشور نسبت به چالش ها داشته باشیم .

رفع مشکلات اقتصادی همراهی و همدلی بین سازمانها را می طلبد.

محمد امین فرشی با اشاره به مصوبات نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی استان و میزان پیشرفت این مصوبات ،از تحریم ها به عنوان مزیتی در راه خود اتکایی و همیاری و همدلی بیش از پیش بین سازمانها نام برد.

 

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

رحیم بنا مولایی در نشست مشترک هیئت تجاری کشور آلمان با فعالان اقتصادی استان البرز با اشاره به تجارت از دست رفته حوزه حلال در اروپا افزود: با توجه به رشد صنعت فعال ایران در حوزه غذای حلال درصدد ایجاد...
رحیم بنا مولایی در نشست هیات تجاری کشور عراق در البرز افزود: این استان در تولید کالای درجه یک و محصولات کشاورزی با کیفیت مانند گل و گیاه دارای جایگاه خوبی در منطقه و جهان است و به همین دلیل...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها