پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   نمک پاینده برای سلامت مفید تر است
۱۷ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۵۶

نمک پاینده برای سلامت مفید تر است

در خرید نمک خوراکی یا صنعتی لازم است به کیفیت و سایز دانه بندی اهمیت دهیم. میزان رطوبت نمک و هم چنین کیفیت و نوع بسته بندی نیز در خرید نمک قابل توجه است. از نکات قابل تامل دیگر به اختصار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– خرید از شرکت های معتبر 
– توجه به پارامتر های آزمایشگاهی محصول
– نظارت بر محصول در زمان بسته بندی
– نظارت بر بارگیری و حمل و نقل محصول
توجه به موارد فوق در خرید نمک صنعتی و همچنین خرید نمک خوراکی ضروری به نظر می رسد.

اما با درنظر گرفتن این موارد در هنگام خرید ، باز هم میمانیم کدام برند نمک را انتخاب کنیم تا سلامت اعضای خانواده خود را به خطر نندازیم.

 

براساس نظر پزشکان و آزمایشات انجام شده بر روی محصولات پاینده ،نمک صنعتی، نمک دانه بندی ، نمک خوراکی و سنگ نمک به عنوان برترین نوع نمک در منطقه معرفی شده است.

گروه مرکزی کارخانجات نمک و معادن نمک پاینده با دراختیار داشتن ظرفیت تولید و فروش ۴ کارخانه نمک کوبی صنعتی و نمک خوراکی و همچنین سنگ نمک در پایتخت نمکی کشور قرارگرفته است و این مجوعه با تولیدبیش از۱۲۰۰ تن از انواع محصولات نمک شامل نمک صنعتی، نمک دانه بندی ، نمک خوراکی و سنگ نمک یکی از بزرگترین کارخانجات و مجموعه های بزرگ نمک منطقه به حساب می آید.

گروه نمک پاینده با مدیریت علی طاهری از سال ۱۳۸۸ محصولات نمک خود را باتوجه به ظرفیت های بازار و همچنین پارامترهای کیفیتی مشتریان خود در داخل و به جهت صادرات با تنوع دانه بندی بسیاربالا و درانواع بسته بندی ارائه می دهد.

محصولات نمک پاینده شامل نمک های صنعتی باتنوع دانه بندی از نمک شیلاتی.نمک شکری.نمک ۱۱۰ .نمک ۱۲۰.نمک ریز.نمک درشت.نمک گرانول و نمک نرم و  انواع دیگر نمک دانه بندی شده می باشد که جهت انواع صنایع شیمائی ، اسید سازی تا نانوائی و دباغی … مورد استفاده قرار میگیرد .

محصولات نمک های خوراکی و نمک تصفیه شده پاینده دراندازه ها متنوع و با کیفتهای مطابق استاندارد نمک ، درکنار سایر محصولات نمک مانند آجر نمک ، نمک دیالیز ، نمک تزئینی ، نمک ظرفشوئی ، نمک های درمانی و اتاق نمک و … ارائه می دهد. 

 هم اکنون شرکت نمک پاینده با توجه به کیفیت بالای محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

دفتر مرکزی گروه پاینده : ایران – گرمسار  – میدان انقلاب – میدان پروفسور کردوانی – نبش میدان پمپ بنزین – ساختمان پاسارگاد – طبقه ۵

برای تماس با گروه صنعتی نمک پاینده :
 ۰۹۱۰۹۰۲۲۷۷۳- ۰۹۱۰۹۳۳۲۷۷۳

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها