یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   نکات مهم در مورد خرید تجهیزات پزشکی
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۲۴

نکات مهم در مورد خرید تجهیزات پزشکی

از اینکه تجهیزات پزشکی چقدر در امر تشخیص و تسهیل فرآیند درمان موثرند شما چه فکری میکنید ؟ آیا حوزه تخصصی درمان شما نیاز به تجهیزات پزشکی خاصی دارد ؟ چالش های شما برای خرید و استفاده از این تجهیزات چیست ؟ در این مقاله نکات مهم در مورد خرید تجهیزات پزشکی را بررسی می نماییم.

تجهیزات پزشکی بادوام برای استفاده بلند مدت طراحی شده‌اند ، دراین گروه تجهیزاتی مانند تخت بیمارستانی، وسایل کمک حرکتی مثل ویلچر، واکر، وسایل کمکی شخصی مثل صندلی حمام، لوازم کمکی پوشش لباس، اندام‌های مصنوعی، کفش طبی ، کپسول اکسیژن قرار دارد.

 

از طرف دیگر لوازم و تجهیزات پزشکی یکبار مصرف به‌منظور یک بار استفاده طراحی شده‌اند. در این گروه، تجهیزاتی مانند چسب اندازه‌گیری فشار خون برای افراد دیابتی‌، محصولات مراقبتی بی‌اختیاری، پوشک، پانسمان و دستکش‌های محافظتی قرار دارند.

در هر صورت به‌عنوان یک فرد بیمار یا مراقب باید با تعدادی از تجهیزات پزشکی پرکاربرد آشنا باشید. اهمیتِ داشتن واکر ، کفش طبی و دیگر تجهیزات پزشکی مناسب را نمی‌توان نادیده گرفت. استفاده از لوازم و تجهیزات پزشکی نامناسب قطعا سلامتی‌ را به‌خطر خواهد انداخت.

از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس دشواری های بازار بر آمدند و از پای ننشتند و به افتتاح «افرا طب گلسار» دست یازدیدند تا بتواند نیاز مشتریان را برطرف سازد.

شرکت افراطب گلسار به شماره ثبت ۴۶۵۹۳۱ ارائه دهنده خدمات تخصصی بازرگانی کالا و تجهیزات پزشکی و طبی، انواع تجهیزات مصرفی پزشکی، کالای پزشکی خانگی، بیمارستانی و کلینیکی با بیش از ۳۵ سال تجربه بازرگانی و اعتبار بسیار بالا در مذاکرات بین المللی و گمرکی، آماده سفارشات صاحبان کسب و کار در زمینه های مذکور در سراسر کشور می باشد.

بیماران ترخیص شده از مراکز درمانی، مراقبت های پس از جراحی و درمان، بیماران کم توان در منزل همگی شایسته استفاده از بهترین امکانات درمانی می باشند. شرکت افرا طب با در اختیار داشتن تیم با تجربه و متخصص مشاوره و مهندسی پزشکی بیمار در منزل بهترین تجهیزات خانگی و توانبخشی را ارائه می دهد.

 

برای تهیه هر نوع کالای پزشکی مصرفی دقت داشته باشید حتما با مشورت پزشک یا مهندس پزشک دارای صلاحیت و تاییدیه، اقدام به خرید نمایید و از اصالت کالا و کارکرد تجهیزات مطمئن شوید.

هم اکنون شرکت افرا طب گلسار با توجه به کیفیت بالای محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

تیم حرفه ای و مجرب افرا طرب گلسار ، منتظر صدای گرم شما می باشد

۰۲۱۸۸۰۳۰۰۳۴
۰۲۱۸۸۰۳۰۰۳۶
۰۲۱۸۸۰۳۰۰۳۷

۰۹۱۲۶۱۴۰۸۹۹
۰۹۱۰۰۸۴۳۷۲۸
۰۹۱۰۰۸۴۳۷۱۳

www.afrateb.com

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 و بر اساس گزارش ایلنا، ریس کل بانک مرکزی نوشت: «آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با...
به گزارش ایسنا، طبق اعلام بانک مرکزی، با توجه به روند مساعد بازار ارز در کشور، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و صادرکنندگان می‌توانند ارز در اختیار خود را علاوه بر صرافی‌ها، دربانک‌ها نیز به فروش برسانند و  شعب ارزی بانک‌های...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها