چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
»   امور زیربنایی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   همای همایون تیرازیس پیشرو در ارائه خدمات فنی مهندسی
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۴

همای همایون تیرازیس پیشرو در ارائه خدمات فنی مهندسی

برون سپاری به عنوان یک ابزار اجرایی ساده و اقتصادی ، سابقه طولانی دارد و تمام شرکت های تولیدی و صنعتی از انواع الگوهای برون سپاری یا پیمانکاری استفاده می کنند و با آن مانوس هستند. مدیران تجاری و صنعتی درحالـــــــی که می کوشند از استراتژی برون سپاری استفاده کنند اما در عمل با این سوال روبه رو هستند که چه خدمتی را برون سپاری کند.

در راستای تأکید برنامه ششم توسعه مبنی بر ارتقای بهره وری  و کاهش هزینه ها ، برون سپاری فعالیت های فنی و مهندسی در بخشهای مختلف ادارات راه و شهرسازی ، شهرداری ها و … به بخش خصوصی واگذار می شود.

اگرچه برون‌سپاری به سازمان کمک می‌کند که بهره‌وری نیروی انسانی خود را افزایش دهد، اما همواره حفظ اطلاعات و اسرار تجاری شرکت‌ها یکی از دغدغه‌های مدیران بوده است. جاسوسی صنعتی و تجاری در ابعاد گسترده و بسیار حرفه‌ای در سطح بین‌المللی رواج دارد. برون‌سپاری خدمات تخصصی مستلزم ارائه دقیق‌ترین اطلاعات یک شرکت به فرد یا موسسه‌ای خارج از سازمان می‌باشد. 

از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری «همای همایون تیرازیس» دست یازیدند تا برای همیشه اطلاعات و اسرار تجاری شرکت ها حفظ شود.

همای همایون تیرازیس پیشرو در ارائه خدمات فنی مهندسی از ابتدای تأسیس تاکنون همواره کوشیده است تا با رعایت مشخصات فنی، بکارگیری تکنولوژی‌های نوین و نیز یادگیری و بهبود مستمر در سرتاسر زنجیره ارزش خود، خدمات با کیفیت را به مشتریانش عرضه نماید و استقرار یک نظام هدفمند متعالی همواره مدنظر مدیران شرکت بوده‌است.

در این راستا پیمانکاری تامین نیروهای فنی ادارات – پیمانکاری برونسپاری ادارات ( دفتر فنی – نقشه برداری ) – طراحی – نقشه برداری – متره و برآورد و آنالیز و ارئه قیمت – صورت جلسات موقت و قطعی – نقشه های کارگاهی – چک لیست و پرمیت – لایحه تاخیرات – کلیم و ادعا صورت وضعیت موقت و قطعی – تعدیل موقت و قطعی – جدول ارزیابی نتایج مقاومت بتن – نقشه چون ساخت ( ازبیلت ) – تحویل موقت و قطعی – مدیریت پروژه و زمان بندی را با تکیه بر نیروهای توانمند خویش ارائه می کند.

فعالیت شرکت همای همایون تیرازیس به شماره ثبت ۴۱۲۷۰ با مدیریت مجتبی نقی زاده از سال ۱۳۹۳ آغاز شد و برای تمامی شرکتها ، ارگانها ، سازمان ها و ادارات سراسر کشور مربوط به پروژه های راه – ایمنی راه – راه آهن – سد بند خاکی و سنگ و سیمانی – ساختمان – سازه های صنعتی – خط لوله آب و فاضلاب – تصفیه خانه آب و فاضلاب – خدمات آی تی ( IT ) – انرژی های جدید، خدمات فنی مهندسی انجام می دهد.

این شرکت با برخورداری از بالاترین سطح توانمندی های مدیریتی ، سرمایه انسانی و پربازده ، خدمات فنی مهندسی ذیل را ارائه می کند:

۱-تهیه صورت وضعیت های قطعی و موقت و صورتجلسات و محاسبه تعدیل و مابه التفاوت کلیه پروژه های عمرانی (ابنیه ، برق ، مکانیک)
۲-تهیه وتنظیم صورتجلسات کارگاهی
۳-آنالیز بهای برآورد اولیه و مشاوره در نحوه پیشنهاد قیمت در مناقصات
۴-آموزش تهیه صورت وضعیت و متره و برآورد به صورت تضمینی
۵-آموزش نرم افزار صورت وضعیت نویسی و برآورد و پیشنهاد قیمت تکسا
۶-تهیه اسناد و مدارک مربوط به کلیه ادعاهای حقوقی و دفاعیه های آن
۷-آمادگی برای اخذ قرار داد با شرکت های مشاور و کارفرما جهت برآورد پروژه ها و ارائه انالیز قیمت و قیمت پیشنهادی
۸-ارائه قیمت پیشنهادی جهت شرکت در مناقصات همراه با آنالیز قیمت با نرم افزار
تهیه وکنترل متره و برآورد
۹-ارائه آنالیز قیمت و پیشنهاد قیمت جهت مناقصه
۱۰-ارائه خدمات متره و برآورد جهت اجرای پروژه ها
۱۱-ارائه خدمات متره و برآورد پروژه ها و ارائه قیمت در
۱۲-تنظیم ریزمتره,تنظیم خلاصه متره

همچنین، شرکت همای همایون تیرازیس از طریق ایجاد بخش های مطالعاتی و تحقیقاتی، دانش فنی متخصصین خود را به روز نگه داشته تا بدین وسیله سفارشات مورد نظر مشتریان را بهتر دریافت نموده و نیز در ارائه خدمات خود با سرعت و دقت بیشتر عمل نماید.

نشانی : شیراز – بلوار امیرکبیر – کوچه ۳۵ – مجتمع امیرکبیر – بلوک ۱۰ – طبقه ۲- واحد ۲

شماره تماس : ۰۹۱۷۷۳۱۱۱۳۰ – ۰۷۱۳۸۴۲۷۸۲۳

ایمیل : h.tirazisco@gmail.com – h.tirazisco@yahoo.com

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

سیدمهدی طبیب‌زاده در سمینار "کارآفرینی در دوران تحریم" در محل دانشگاه شهید باهنر کرمان افزود: کارآفرینی در همه دوران ها لازم است اما ضرورت وجود آن در دوران تحریم ها چندین برابر می‌شود. وی با اشاره به اینکه در دوان...
کنسرت خنده اکبر اقبالی تهیه کننده و هنرمند شو ستارگان رنگارنگ،جمعه 31 خرداد 1398 در دو سانس 18:00 و 21:30، در سالن همایش ایرانیان برگزار می شود. کنسرت خنده اکبر...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها