همیار مکانیک کوشا ؛ همیار سالمندان ، معلولین و جانبازان

چاپ

معلولان به دلیل محدودیت‌های جسمی و حرکتی، به ابزار و وسایل جانبی دیگری نیاز دارند تا بتوانند محدودیت اعمال‌شده را جبران کنند. این موضوع از جنبه‌های مختلفی اهمیت بسیار زیادی دارد و در بسیاری از موارد ابزار مورد نیاز معلولان می‌تواند باعث شود آنها بتوانند نقشی برابر در جامعه داشته باشند.

این روزها فناوری در ساخت تجهیزات و ابزارهای توانبخشی تحولات زیادی ایجاد کرده است. در بخش ابزار کمک حرکتی ویلچرهای برقی با توان بالا و وزن کم که مناسب با نیاز معلولان هستند تأثیری انقلابی در ایجاد استقلال حرکتی معلولان داشته‌اند. استقلال برای معلولان نقطه شروع ورود به جامعه و پذیرفتن نقش‌ها و فرصت‌های برابر است. وسایل کمک‌حرکتی که می‌توانند به استقلال معلولان در جهت بازیابی توانایی جسمی ازدست‌رفته کمک کنند، در نظام‌های سلامت و بهداشت در اولویت هستند. در برخی موارد این ابزارها بسیار ساده و خلاقانه هستند و تا حد زیادی می‌توانند راهگشا باشند.

همیار مکانیک کوشا ؛ همیار سالمندان ، معلولین و جانبازان قوی ترین تولیدکننده انواع :بالابر پلکان -رمپ جمع شونده قابل حمل -ویلچر ایستا-ویلچر تاشو-صندلی بلندکننده از زمین در کشور است.

 – شرکت همیار مکانیک کوشا فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان ، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرد .

– هدف اصلی این شرکت ابتدا شناسایی نیازهای داخلی صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان ، معلولین و جانبازان و سپس جستجو در بازار های جهانی و کشورهای پیشرفته جهت الگوبرداری از محصولات موجود در جهت رفع نیازهای مذکور است . در این خصوص بسیاری از محصولات ساخته شده در این شرکت با الگوبرداری از نمونه های مشابه خارجی و با اعمال برخی تغییرات در راستای بومی سازی صورت گرفته است.

 –بدیهی است هزینه تمام شده محصولات در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی بسیار کم تر بوده و شرکت تمام تلاش خود را در جهت حفظ کیفیت محصولات به کار گرفته است. کیفیت محصولات تولیدی شرکت همیار مکانیک کوشا با تجهیزات مشابه خارجی قابل رقابت هستند. بسیاری از محصولات این شرکت برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده و بعنوان اختراع به ثبت رسیده است.

 

برای دریافت کاتالوگ محصول بالابر پلکان – مدل نفربر اینجا کلیک کنید

برای دریافت کاتالوگ محصول بالابر پلکان – مدل ویلچربر اینجا کلیک کنید

برای دریافت کاتالوگ محصول رمپ جمع شونده قابل حمل اینجا کلیک کنید

برای دریافت کاتالوگ محصول ویلچر ایستا – مدل برقی اینجا کلیک کنید

 

برای دریافت کاتالوگ محصول ویلچر ایستا – مدل مکانیکی اینجا کلیک نمایید

برای دریافت کاتالوگ محصول ویلچر تاشو اینجا کلیک نمایید

برای دریافت کاتالوگ محصول صندلی بلندکننده از زمین اینجا کلیک نمایید

-همیار مکانیک کوشا برای محصولات تولیدی خود گارانتی مناسب ،خدمات پس از فروش و بازدیدهای دوره ای برنامه ریزی شده ارائه می دهد.

همچنین ، خدمات این شرکت در سراسر کشور می باشد.

کد QR شرکت : 

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید:

☎️:۰۲۱-۴۶۸۳۰۸۶۳

۰۹۱۲۶۴۰۵۹۰۴

۰۹۱۹۲۶۸۹۶۳۵

وب سایت:
www.iranhmk.com
www.iranhmk.ir
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/iranhmk
آیدی:iranhmk@
آپارات:
https://www.aparat.com/iranhmk
آیدی:iranhmk@
تلگرام:
https://t.me/iranhmk
آیدی:@iranhmk
ربات:@iranhmk_bot

 

  برای دریافت قیمت محصولات اینجا کلیک کنید