شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   واگذاری تمام پروژه های دانشگاه علوم پزشکی شیراز
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۶

براساس قانون انجام شده است

واگذاری تمام پروژه های دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز – سید جلیل معصومی گفت: بدهی بیمه‌ی تامین اجتماعی بالغ بر ۴۲۰ میلیارد تومان بوده و مربوط به بهمن ماه سال ۹۵ تاکنون است.

او با بیان اینکه بیمه سلامت ایرانیان نیز از تیرماه سال ۹۵ تاکنون بدهی خود را تسویه نکرده است، گفت: بخشی از بدهی‌های بیمه‌ها در قالب اوراق پرداخت شده است؛ سررسید این اوراق ۲ سال دیگر فرا می‌رسد و دانشگاه نیز مجبور شد بخشی از بدهی خود را از همین اوراق تامین و پرداخت کند.

معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید دارد که واگذاری تمام پروژه‌های این دانشگاه براساس قانون و با درج در سایت انجام شده و هیچ پروژه‌ی خاصی به فرد خاصی واگذار نشده است؛ مگر اینکه متقاضی در مورد مناقصه وجود نداشته باشد.

او تاکید دارد که تمام معاملات دانشگاه علوم پزشکی در خصوص واگذاری پروژه‌ها با حضور نمایندگان سازمان‌های ناظر انجام شده و تحت نظارت و بازرسی و رسیدگی قرار داشته و دارد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها