شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اقتصادی, صنعت و معدن  »   ورود صنعت خودروسازی به مازندران با افزایش وسعت شهرک های صنعتی
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۰

ورود صنعت خودروسازی به مازندران با افزایش وسعت شهرک های صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران، افزایش وسعت شهرک های صنعتی در مازندران تا پایان سال را دروازه ای برای ورود صنعت خودروسازی به استان عنوان کرد.

سید مصطفی موسوی با اشاره به اینکه روند رو به رشدی در استقرار واحدهای صنعتی استان در زمین های شهرک های صنعتی وجود دارد، افزود: استقبال از این شهرک ها در مازندران زیاد است به طوری که در برخی مناطق وجبی زمین برای واگذاری نداریم.

وی با بیان اینکه برنامه توسعه شهرک های زمین در دست انجام است، اظهار کرد: در دوسال اخیر وسعیت بخشیدن به شهرک های صنعتی مازندران انجام شده است به طوری که به اندازه ۶۰درصد ظرفیت فعلی تا پایان سال به وسعت شهرک های صنعتی مازندران افزوده می شود.

موسوی با اشاره به اینکه توسعه شهرک های صنعتی در متراژ وسیع زمینه ساز استقرار صنایع بزرگ در استان خواهد بود، گفت: با افزایش وسعت شهرک های صنعتی استان، صنایع بزرگی مانند خودروسازی در مازندران میسر می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , صنعت و معدن

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
از آنجاییکه هر کارخانه یا فعالیت صنعتی ، معدنی ، غذایی در فرآیند تولید خود ، با سیستم های انتقال مواد در انواع مختلف سر و کار دارد . طراحی بهینه با پشتوانه علمی خطوط انتقال بار ، می تواند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها