سه شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   «ویرا طرح اسپرلوس» خالق فرصت های جدید در معماری منظر
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۵

«ویرا طرح اسپرلوس» خالق فرصت های جدید در معماری منظر

دنیای صنعتی امروز با تخریب جنگل ها و نابودی فضاهای سبز و پژمردگی و مرگ گل و گیاه روبه رو است. پیشرفت بی رویه صنعت، همان گونه که صفا، یک دلی و پیوندهای استوار خانوادگی را از مردم صنعت زده گرفته و روانشان را رنجور و افسرده ساخته است، آخرین روزنه های امید را نیز که جنگل ها و دشت های خرم و مزرعه های سرسبز بود، تباه ساخت و انسان را در میان آهن های خشن، دیوارهای بتونی و دود و آلودگی های گوناگون صنعتی، بی کس و تنها رها کرد. بر این اساس، احیای دوباره محیط زیست و برگرداندن سرزندگی و شادابی زمین به آن، عامل مهمی در ایجاد روحیه نشاط و امید در انسان ها است.

از آنجاییکه معماری منظر بر تقویت ارتباط میان انسان و طبیعت و محیط تاکید و در مورد انسان و نحوه آرامش آن بحث می کند، در ادامه به معرفی «ویرا طرح اسپرلوس» خالق فرصت های جدید در معماری منظر می پردازیم.

ویرا طرح اسپرلوس با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن معماری جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در عرصه طراحی و اجرای روف گاردن ،مجتمع های مسکونی ، اداری، تجاری و ویلا، دکوراسیون داخلی ، ساخت آبنما ، طراحی محوطه و مرمت و بازسازی با برخورداری از پشتوانه تجارت علمی و اجرایی خود و بهره گیری از مهندسین جوان مجرب ایفای نقش نماید.

طراحی منظر به نوعی از سطوح کاربری زمین، حیاط ، باغ ، ویلا و مجتمع های مسکونی و… گفته می شود که با انواع گلها و گیاهان با اصول فنی و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و جغرافیایی محیط مورد نظر پوشانده شده است.

ویرا طرح اسپرلوس با تیم توانا در طراحی ویلا ها در واقع هم نیازهای طبیعی انسان مانند علاقه به طبیعت را پاسخگوست و هم باعث آرامش روانی، پاکسازی هوا و محیط و ایجاد فضایی مفرح و شاد می نماید.

این شرکت در سایه بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در تمامی زمینه های طراحی و اجرای فضای سبز از قبیل : محوطه سازی ، جدول کشی ،پیاده رو سازی ، احداث آبنما و آلاچیق همراه با گیاهان تزئینی ، اجرای سیتم آبیاری تحت فشار و …فعالیت بسزایی داشته و با به کارگیری مهندسین عمران ، معماری ، فضای سبز و مهندسین برق و مکانیک در تیم متخصصین خود در بخش طراحی و اجرایی، همواره در پی خلق پروژه هایی متفاوت از هر نظر اجرایی و بهره برداری بوده است.

همچنین، ویرا طرح اسپرلوس پروژه های ساختمانی اعم از ساخت از ابتدا یا مرمت و بازسازی را به صورت مدیریت طرح و تهیه و اجرا با سازمانهای نامدار دولتی و خصوصی همکاری نموده است .

 به شما پیشنهاد می دهیم برای مشاوره و چگونگی خدمات ویرا طرح اسپرلوس به نشانی سایت http://vtsland.ir  مراجعه کنید تا  از دانش، تجربه و تخصص این تیم بهره مند شوید.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها