سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
»   اجتماعی  »   کارگاه تخصصی مذاکرات و مکاتبات در پیمان‌ها و قراردادها برگزار می شود
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۲

توسط کارگروه بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

کارگاه تخصصی مذاکرات و مکاتبات در پیمان‌ها و قراردادها برگزار می شود

کارگاه تخصصی مذاکرات و مکاتبات در پیمان‌ها و قراردادها به موضوعات روش‌های مذاکره و آسیب‌شناسی آن، صفات یک مذاکره‌کننده خوب؛ بایدها و نبایدها، رقبای تجاری یا همکاران تجاری، بعضی ویژگی‌های مهم تیم‌های خارجی می پردازد.

همچنین، در جلسات اصطلاحات مورد نیاز در کار بازرگانی؛ اینکوترمز، نحوه استعلام یا مناقصه و پاسخ به آن، بیمه، حمل و ترخیص و خاتمه مکتوب پرفایده‌تر از یک دردسر ابدی است نیز مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 این کارگاه توسط کارگروه بازرگانی و بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ، روز پنجشنبه ۱۶ شهریور سال جاری ساعت ۸ صبح در دانشگاه تهران برگزار می شود.

براساس این گزارش، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند با شماه تلفن‌های ۶۶۵۲۱۵۳۷و ۶۶۵۱۰۹۲۲ تماس بگیرند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

کنسولگری ایران در اربیل با انتشار اظهارات درسیم تحسین مسئول روابط گمرک مرز حاج عمران ( تمرچین ) اعلام کرد : از اول نوروز ازمسافرین خارجی که به اقلیم کُردستان عراق سفر می‌کنند عوارض ورود اخذ نخواهد شد. از این رو مسافران...
رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با خانواده‌های معلول تحت پوشش بهزیستی اظهار کرد: افزایش حداقل حقوق دستمزد در سال 97 برای خانواده‌های تحت پوشش و امداد پیش‌بینی شده است و مستمری این افراد 10 درصد افزایش می یابد که از ابتدای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها