پربازدید های شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   کارگروه راهبردی استانی نظام نامه عملیاتی مشارکت بخش خصوصی در طرح های آبی
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۷

کارگروه راهبردی استانی نظام نامه عملیاتی مشارکت بخش خصوصی در طرح های آبی

سومین کارگروه تخصصی  راهبردی استانی نظام نامه عملیاتی مشارکت بخش خصوصی در طرح های با حضور مسئولان ذیربط در این حوزه در اتاق بازرگانی البرز برگزار شد .

بررسی قوانین و مقررات موجود در مصارف آب از جمله اهداف برگزاری این نشست بود.

چالش های پیش روی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش منابع آب در استان البرز از دیگر موضوع های بود که در این نشست بررسی شد.

تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی و نحوه جذب سرمایه گذاری در این حوزه با توجه به بحران منابع آبی کشور از دیگر موارد است که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اولویت بندی طرح ها و پروژه های قابل اجرا برای معرفی به بخش خصوصی نسبت به سرمایه گذاری در این حوزه از مصوبات این نشست بود.

کمیته راهبردی استانی نظام نامه عملیاتی مشارکت بخش خصوصی در طرح های آبی در اجرای مفاد قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار مصوب مجلس شورای اسلامی و تبصره ماده یک آن مبنی بر ایجاد مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی ، آب و به منظور تسهیل و روان تر شدن حضور و مشارکت بخش خصوصی در طرح های آبی تدوین شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی WorldFood Istanbul استانبول ترکیه 2019 تاریخ شروع:چهارشنبه 98/06/13 (09/04/2019) تاریخ پایان:شنبه 98/06/16 (09/07/2019) نوع نمایشگاه:بین المللی وب...
نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا و خدمات خودرو بیرجند 98 تاریخ شروع:دوشنبه 98/05/28 (08/19/2019) تاریخ پایان:جمعه 98/06/01 (08/23/2019) نوع نمایشگاه:داخلی وب...

مطالب مرتبط با برچسب

وزیر کشاورزی گفت: کشاورزان آینده خود و فرزندانشان را در تداوم و پایداری آب می دانند و از این رو حساسیت زیادی برای افزایش بهره وری آب و حفظ آن دارند.  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، وزیر جهاد...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها