سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   کافه موزه‌ استاد صنعتی به مناقصه گذاشته می شود
۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۸

کافه موزه‌ استاد صنعتی به مناقصه گذاشته می شود

موزه استاد صنعتی تا پنج سال بعد از درگذشت استاد نیمه تعطیل بود و بعد از آن برای دو سال به طور کامل تعطیل شد، همچنین، تا سال ۸۵ و زمان درگذشت استاد در اختیار خانواده‌اش بوده است.

پس از آن، با توجه به قدمت ۱۲۰ ساله بنا و اتفاقاتی که رخ داده بود،از سوی رئیس موزه های جمعیت هلال احمر برای احیای موزه استاد صنعتی تصمیم گرفته شد ، که از سه سال پیش این پروژه در دست اقدام است.

براساس این گزارش، کافه موزه‌ استاد صنعتی که پیش از این اتاق سرایداری بوده، در حال حاضر با بررسی کارشناسانِ دادگستری و هلال احمر، قرار است این فضا به مناقصه گذاشته شود. کارهای قانونی آن نیز در دست انجام است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: سال آینده و با انتخاب پیمانکار عملیات بهسازی و نوسازی باند اصلی فرودگاه اردبیل به شکل مدرن و با 18 ماه مدت قرارداد اجرای پروژه آغاز می‌شود. سیدفخرالدین هاشمی اظهار کرد: با توجه به اینکه باند اول...
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نظارت بر حسن اجرای قوانین را در دستگاههای اجرایی  از وظایف نمایندگی توصیف کردو  افزود: پیگیری مطالبات مردمی در حوزه راههای مواصلاتی که با رفاه و جان مردم ارتباط تنگاتنگ  دارد از وظایفی ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها