پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   کافه موزه‌ استاد صنعتی به مناقصه گذاشته می شود
۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۸

کافه موزه‌ استاد صنعتی به مناقصه گذاشته می شود

موزه استاد صنعتی تا پنج سال بعد از درگذشت استاد نیمه تعطیل بود و بعد از آن برای دو سال به طور کامل تعطیل شد، همچنین، تا سال ۸۵ و زمان درگذشت استاد در اختیار خانواده‌اش بوده است.

پس از آن، با توجه به قدمت ۱۲۰ ساله بنا و اتفاقاتی که رخ داده بود،از سوی رئیس موزه های جمعیت هلال احمر برای احیای موزه استاد صنعتی تصمیم گرفته شد ، که از سه سال پیش این پروژه در دست اقدام است.

براساس این گزارش، کافه موزه‌ استاد صنعتی که پیش از این اتاق سرایداری بوده، در حال حاضر با بررسی کارشناسانِ دادگستری و هلال احمر، قرار است این فضا به مناقصه گذاشته شود. کارهای قانونی آن نیز در دست انجام است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  در مورد پروژه آبرسانی شمال‌شرق استان خوزستان عنوان کرد: این پروژه، آبرسانی به شهرهای ایذه و باغملک، رامهرمز، قلعه‌تل، صیدون، ۴۸۰ روستا و آبیاری ۱۹ هزار هکتار اراضی کشاورزی منطقه را برعهده دارد که از طریق...
بر اساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ مطابق ماده ۱۲ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به وزارتخانه نفت از طریق شرکت‌های تابعه ذیربط اجازه داده شده است ماهانه از هر واحد مسکونی مشترکین گاز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها