شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
»   اجتماعی, اقتصادی  »   کمک به تولیدکننده کمک به دستگاه قضاست
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۱

کمک به تولیدکننده کمک به دستگاه قضاست

مهدی بخشی در نشست کمیته حمایت قضایی حقوقی از فعالان اقتصادی استان، افزود: اگر تولید رونق داشته باشد، اشتغال وجود دارد و آمار بیکاری، جرم و جنایت کاهش می یابد و در نتیجه تعداد پرونده ها نیز در دستگاه قضا کاهش خواهد یافت. وی ادامه داد: همکاران دستگاه‌های قضایی باید شرایط کنونی را به خوبی درک کنند و با جدیت و به صورت مشروع به حمایت از تولیدکنندگان بپردازند.

بخشی، با تاکید بر اینکه باید مانند پزشکان در حوزه قضاوت، در هر بخش قضات تخصصی داشته باشیم، اظهار کرد: از برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی ویژه قضات استقبال می کنیم.

در ادامه این نشست رئیس کمیسیون بیمه، بانک و امور مالیاتی اتاق کرمان، اصلی ترین مشکل واحدهای تولیدی را مشکلات مالیاتی عنوان کرد و گفت: سال گذشته بیش از تعهد استان مالیات وصول شد که ۸۰ درصد این وصولی از محل هیات های حل اختلاف بود. جلیل کاربخش افزود: امیدواریم در شرایط فعلی اقتصادی، اعضای هیات های حل اختلاف حساسیت لازم در صدور رای را مدنظر قرار دهند و نماینده قوه قضاییه در هیات ها نیز آشنایی کاملی با تکالیف مالیاتی خود داشته باشند که در این زمینه اتاق کرمان آمادگی لازم را برای برگزاری دوره های آموزشی اعلام می کند.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

به نقل از خبرآنلاین، دفتر هیات دولت از بررسی طرح حذف چهار صفر از پول ملی در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داده است. بر این اساس در طرح پیشنهادی بانک مرکزی واحد پولی ملی جدید تحت عنوان “تومان” تعریف می‌شود که...
محمدرضا توکلی‌‍‌زاده در گفتگو با خبرنگار عنوان کرد: ما یکی از مهم ترین برنامه‌هایی که دولت و حاکمیت به طور جدی باید در سال جاری در حوزه اقتصادی درنظر بگیرند، مبارزه با فساد است. وی تاکید کرد: رشد اقتصادی نیازمند وجود...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها