جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   استقلال در فرودگاه امام خمینی شگفت زده شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۴۱

استقلال در فرودگاه امام خمینی شگفت زده شد

کاروان تیم فوتبال استقلال پس از ورود به فرودگاه امام خمینی(ره) با استقبال خوب هوادارانش مواجه شد.

به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال پس از شکست سنگین مقابل العین امارات شب گذشته از طریق فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به تهران رسید. استقلالی ها بعد از وارد شدن به فرودگاه با جمعیت قابل ملاحظه ای از هواداران مواجه شدند که برای استقبال از آنها و دلجویی از بازیکنان خود را  به فرودگاه رسانده بودند.

هوادارانی که در فرودگاه حضور داشتند دقایقی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم شان را تشویق کردند. واکنش هواداران استقلال در استقبال از تیم شان بعد از آن شکست سنگین باعث شد تا آبی پوشان هم شگفت زده شوند.

آبی پوشان در آخرین دیدار فصل خود در یک بازی آسیایی مقابل تیم العین به میدان رفتند و با پذیرفتن شکست یک به ۶ مقابل این تیم از راهیابی به جمع ۸ تیم برتر آسیا بازماندند. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب