دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   آخرین قیمت های سکه و ارز در بازار / افزایش قیمت سکه
۳ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۳۹

آخرین قیمت های سکه و ارز در بازار / افزایش قیمت سکه

امروز در اواسط هفته بازار سکه و ارز با افزایش ۳۰۰۰ تومانی قیمت سکه طرح جدید و همچنین افزایش ۲۸ تومانب قیمت یورو روبرو شد که به ترتیب هر کدام به قیمت یک میلیون و دویست و سی هزار تومان و ۴۴۶۰ تومان  معامله شدند.

هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۵ هزار تومان و مثقال طلا ۴۹۸ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته می‌شود. اونس برای معاملات در بازار جهانی طلا  نیز ۱۲۵۳ دلار و ۲۰ سنت داد و ستد می‌شود.

در بازار ارز دلار آمریکا با ۲ تومان کاهش ۳۷۶۳ تومان، پوند انگلستان ۴۹۱۷ تومان و لیر ترکیه ۱۰۹۳ تومان عرضه می‌شود. دلار مبادله‌ای نیز در بازار امروز ۳۲۶۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در میان انواع سکه، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۰۳ هزار تومان، نیم سکه ۶۱۸ هزار تومان، ‌ربع سکه ۳۵۹ هزار تومان و سکه گرمی ۲۴۴ هزار تومان قیمت دارد.  

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب