جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی بهار 96
۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۶

آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی بهار ۹۶

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امورمالیاتی کشور از آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده سه ماهه بهار ۱۳۹۶ تا ۱۵ تیر ماه خبر داد.

محمد مسیحی با بیان این مطلب افزود مطابق قانون، مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده حداکثر ۱۵ روز پس از پایان هر فصل مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را از طریق سایت عملیات الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده به آدرس www.evat.ir ارائه و مالیات و عوارض ابرازی را پرداخت نمایند.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امورمالیاتی کشور خاطرنشان کرد از آنجائیکه روز ۱۵ تیرماه مصادف با روز پنجشنبه است کلیه ادارات کل امورمالیاتی تا ساعت ۱۸:۰۰ همانروز آماده دریافت و ارائه خدمات به مودیان محترم مالیاتی است.

فلذا شایسته است مودیان مالیاتی بمنظور برخورداری از هرگونه تسهیلات قانونی و جلوگیری از تعلق جرایم مالیاتی نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده در موعد مقرر اقدام کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب