چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور
3 اسفند 1395 , ساعت 11:46

سرهنگ نادر رحمانی تشریح کرد

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی ، در این باره گفت: در حال حاضر و برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک، هیچ نوع پدیده جوی در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز اظهار کرد: گزارش‌ها حاکی از این است که تنها در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و در دیگر محورهای کشور تردد به آرامی و به شکل روان در جریان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به محورهایی که بیش از این مسدود شده بود، اظهار کرد: با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه محور ساحلی بوشهر – گناوه در استان بوشهر و محور فرعی چاهان – زرآباد در استان سیستان و بلوچستان بازگشایی شد، اما دیگر محورهای اعلام شده همچنان مسدود است و تلاش برای بازگشایی آنان ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه طرح زمستانه کشور در جاده‌های سراسر کشور کماکان ادامه دارد، گفت: ماموران پلیس در جاده‌ها مستقر بوده و افزون بر آن با دوربین‌های ثبت تخلفات بر تخلفات رانندگی نظارت دارند.

رحمانی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست قبل از تردد در جاده ها آخرین وضعیت ترافیکی و جوی و همچنین حوادث احتمالی را از طریق این شماره جویا شوند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها