شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور
۳ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۶

سرهنگ نادر رحمانی تشریح کرد

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی ، در این باره گفت: در حال حاضر و برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک، هیچ نوع پدیده جوی در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز اظهار کرد: گزارش‌ها حاکی از این است که تنها در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و در دیگر محورهای کشور تردد به آرامی و به شکل روان در جریان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به محورهایی که بیش از این مسدود شده بود، اظهار کرد: با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه محور ساحلی بوشهر – گناوه در استان بوشهر و محور فرعی چاهان – زرآباد در استان سیستان و بلوچستان بازگشایی شد، اما دیگر محورهای اعلام شده همچنان مسدود است و تلاش برای بازگشایی آنان ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه طرح زمستانه کشور در جاده‌های سراسر کشور کماکان ادامه دارد، گفت: ماموران پلیس در جاده‌ها مستقر بوده و افزون بر آن با دوربین‌های ثبت تخلفات بر تخلفات رانندگی نظارت دارند.

رحمانی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست قبل از تردد در جاده ها آخرین وضعیت ترافیکی و جوی و همچنین حوادث احتمالی را از طریق این شماره جویا شوند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها