پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور
۳ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۶

سرهنگ نادر رحمانی تشریح کرد

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی ، در این باره گفت: در حال حاضر و برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک، هیچ نوع پدیده جوی در جاده‌های کشور گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز اظهار کرد: گزارش‌ها حاکی از این است که تنها در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و در دیگر محورهای کشور تردد به آرامی و به شکل روان در جریان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به محورهایی که بیش از این مسدود شده بود، اظهار کرد: با تلاش عوامل راهداری و پلیس راه محور ساحلی بوشهر – گناوه در استان بوشهر و محور فرعی چاهان – زرآباد در استان سیستان و بلوچستان بازگشایی شد، اما دیگر محورهای اعلام شده همچنان مسدود است و تلاش برای بازگشایی آنان ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه طرح زمستانه کشور در جاده‌های سراسر کشور کماکان ادامه دارد، گفت: ماموران پلیس در جاده‌ها مستقر بوده و افزون بر آن با دوربین‌های ثبت تخلفات بر تخلفات رانندگی نظارت دارند.

رحمانی با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست قبل از تردد در جاده ها آخرین وضعیت ترافیکی و جوی و همچنین حوادث احتمالی را از طریق این شماره جویا شوند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها