سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   بین الملل, سیاسی  »   آدولف هیتلر به کدام سیاستمدار شباهت دارد؟
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۴

آدولف هیتلر به کدام سیاستمدار شباهت دارد؟

به نقل از وستی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مقایسه خود با آدولف هیتلر واکنش نشان داد و گفت: مسکو هم می‌تواند از چنین قیاس‌ها و تشابه‌هایی برای توصیف عملکرد سیاستمداران آمریکایی استفاده کند، اما کرملین در تلاش است تا از این نوع لحن و اظهارات شدید خودداری کند.
پوتین گفت: ما (هیلاری کلینتون) او را شخصا می‌شناسیم، او زنی پر انرژی است، ما هم می‌توانیم از این نوع مقایسه‌ها استفاده کنیم، اما به دلیل فرهنگ سیاسی خود از چنین اظهارنظرهای افراطی خودداری می‌کنیم.
هیلاری کلینتون در مارس ۲۰۱۴ میلادی، در اظهارات خود در خصوص شبه جزیره کریمه گفته بود، پوتین می‌گوید از ساکنان این شبه جزیره روسی حفاظت می کند، این سخنان پوتین شبیه اقدامات آدولف هیتلر برای حفاظت از شهروندان با ریشه آلمانی در شرق اروپا است.

پایان خبر- ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل  , سیاسی

روح اله نوریان گفت:قرارداد اجرای فاز ۲ این پالایشگاه با شرکت پیمانکار اوایل اردیبهشت سال جاری منعقد شده و هم اکنون در مراحل پایانی تکمیلی تجهیز کارگاه قرار دارد.  طی پیگیری های انجام شده ماه های پایانی سال گذشته، با اختصاص بودجه...
به نقل از ایرنا،حراجی ساتبیز نیویورک روز ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور ۱۴۰۰)، بیش از ۱۰۰ قطعه چینی مایسن را که زمانی به یکی از مهره‌های آلمانی-یهودی برجسته در صنعت زغال‌سنگ تعلق داشت، به مزایده می‌گذارد. این گنجینه به افتخار صاحبان اصلی خود، فرانتس و مارگارت...

مطالب مرتبط با برچسب