سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   آسفالت ۵ کیلومتر باقی مانده مسیر هشجین به سه راهی اردبیل – سرچم در مرحله مناقصه
30 شهریور 1401 , ساعت 21:43

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت :

آسفالت ۵ کیلومتر باقی مانده مسیر هشجین به سه راهی اردبیل – سرچم در مرحله مناقصه

وثوقی یادآورشد: طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده است بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است.

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از آغاز عملیات آسفالت‌ریزی قطعه یک مسیر هشجین به سه راهی اردبیل – سرچم خبر داد و گفت: این قطعه تا پایان فصل کاری امسال تحویل خواهد شد.

کلیم الله وثوقی روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات قیرپاشی طی روزهای اخیر در مسیر هفت کیلومتری از شهر هشجین تا روستای اردبیله طی روزهای اخیر اجرا شده بود و از امروز عملیات آسفالت این مسیر آغاز شد.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در خصوص مشخصات فنی این پروژه اظهار کرد: طول این مسیر هفت کیلومتر است که عرض جاده ۱۱ متر و عرض آسفالت آن ۹ متر خواهد بود.

این مقام مسئول در خصوص هزینه‌کرد این پروژه گفت: این پروژه توسط دو پیمانکار اجرا شده که هزینه کرد بخش عملیات خاکی، اجرای ابنیه فنی  و زیر سازی حدود ۳۵۰ میلیارد ریال و هزینه کرد بخش آسفالت آن ۲۷۰ میلیارد ریال  است که مجموع آن ۶۲۰ میلیارد ریال است.

 وی با بیان اینکه قطعه یک این پروژه تا آخر فصل کاری امسال تحویل خواهد شد، اضافه کرد: با تعدیل نرخ به روز شده هزینه کرد این پروژه نزدیک به یکهزار میلیارد ریال خواهد بود.

 وثوقی یادآورشد: طول این قطعه هفت کیلومتر است که در میانه مسیر یک کیلومتر هم پیش از این آسفالت شده است بنابراین طول مسیر آسفالت شده هشت کیلومتر خواهد بود و ۵ کیلومتر باقی مانده کل مسیر هم در قالب قطعه دو آماده برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است.

  هشجین مرکز بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال جنوبی ترین بخش استان اردبیل است. این بخش شامل دو دهستانِ خورش رستم جنوبی به مرکزیت «برندق» و دهستان خورش رستم شمالی به مرکزیت «هشتجین » و متشکل از ۵۲ فقره آبادی است که تعداد ۴۹ پارچه از این آبادی‌ها دارای سکنه بوده و ۳ پارچه آبادی دیگر فاقدسکنه هستند.رودخانه قزل اوزن در حد فاصل این بخش استان اردبیل با استانهای آذربایجان شرقی و زنجان  واقع شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها