سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با مناقصات و معاملات دولتی
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۵۸

آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با مناقصات و معاملات دولتی

معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری به‌منظور آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با قوانین و مقررات معاملات دولتی، نشست آشنایی با مناقصات و معاملات دولتی را برگزار می‌کند.

 به ‌منظور آشنایی شرکت‌های دانش‌بنیان با جزئیات فرایند انجام مناقصات و معاملات دولتی، قوانین و مقررات معاملات دولتی و معرفی و طبقه‌بندی قوانین و مقررات برگزاری مناقصات، نشستی با عنوان” آشنایی با مناقصات و معاملات دولتی” در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

در این نشست که در روز ۱۶ مرداد برگزار می‌شود، در خصوص موضوعاتی چون قواعد و فنون کلیدی در طراحی و مدیریت مناقصات، روش‌های هم‌سنگ‌سازی و تراز کردن قیمت‌های پیشنهادی و تحلیل حقوق مناقصه‌گران بحث و تبادل نظر خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب