جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   آغاز سرشماری نفوس و مسکن حضوری/ تمدید سرشماری اینترنتی
۲۸ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۴۷

آغاز سرشماری نفوس و مسکن حضوری/ تمدید سرشماری اینترنتی

ستاد سرشماری کشور اعلام کرد : ثبت نام حضوری سرشماری نفوس و مسکن از امروز در سراسر کشور آغاز شده و ثبت نام اینترنتی نیز تا ساعت 24 روز جمعه 30 مهرماه تمدید شده است.

هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن به‌طور کامل متفاوت از هفت دوره قبلی، در حال انجام است. بر این اساس، شیوه آمارگیری از تعداد و کیفیت جمعیت خانوارها، واحدهای مسکونی و سایر مولفه‌های مورد تاکید در قالب ۲۹ سوال آماری از خانوارها، در هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن با حذف کامل عملیات ثبت سنتی – آمارگیری روی کاغذ – در دو مرحله زمانی و دو شیوه مختلف در حال انجام است. در مرحله اول سرشماری، که از سوم مهر آغاز شده برای اولین بار امکان آمارگیری اینترنتی از طریق خوداظهاری خانوارها و ثبت آنلاین پاسخ برای ۲۹ سوال طراحی و به‌منظور به روز رسانی اطلاعات پایه آماری فراهم شد.

ستاد سرشماری کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:  به منظور پاسداشت و ارج نهادن به مشارکت بی نظیر ، مدت سرشماری اینترنتی به صورت همزمان با مرحله دوم سرشماری حضوری تا ساعت ۲۴ جمعه ۳۰ مهرماه تمدید شد.

لازم به ذکر است خانوارهایی که ثبت نام اینترنتی انجام داده اند باید در مرحله دوم سرشماری که از امروز آغاز شد، کدهای رهگیری را به مامور آمارگیر تحویل دهند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب