دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, مسکن و عمران  »   آغاز عملیات اجرایی ۷۵ کیلومتر از مسیر کریدور بزرگراهی غرب کشور
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۹

آغاز عملیات اجرایی ۷۵ کیلومتر از مسیر کریدور بزرگراهی غرب کشور

آغاز عملیات اجرایی ۷۵ کیلومتر از مسیر کریدور بزرگراهی غرب کشور در کردستان آغاز شد.

معاون ساخت راه های وزیر راه و شهرسازی در مراسم عملیات اجرایی بزرگراه میاندوآب-کرمانشاه به طول ۷۵ کیلومتر در کردستان گفت: کریدوری به طول ۱۴۸۲ کیلومتر از مرز بازرگان آغاز و به بندر امام ختم می شود.

وی با اشاره به اینکه این کریدور از پنج استان آذربایجان غربی،کردستان،کرمانشاه،لرستان و خوزستان می گذرد،عنوان کرد: پنج طرح به طول ۸۳۰ کیلومتر از این کریدور تاکنون به بهره برداری رسیده است.

کدخدازاده بیان کرد: ۳۱۶ کیلومتر از این کریدور در استان کردستان واقع شده است که از این میزان تاکنون ۱۱۷ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و ۷۴ کیلومتر آن در دست ساخت است و عملیات اجرایی ۷۵ کیلومتر دیگر آن از امروز آغاز می شود.

وی اظهارداشت: عملیات اجرایی باقی مانده مسیر این کریدور در کردستان هم بزودی به مناقصه گذاشته می شود.

به گفته وی، اعتبار مورد نیاز برای انجام ۷۵ کیلومتر ۲۲۵ میلیارد تومان برآورد شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مسکن و عمران

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب