شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, مسکن و عمران  »   آغاز مرحله اجرایی مناقصه احداث راه دسترسی شهر تابناک به سمت شهر لامرد
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۵۰

خلیل حاجی پور، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا :

آغاز مرحله اجرایی مناقصه احداث راه دسترسی شهر تابناک به سمت شهر لامرد

«خلیل حاجی پور» مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: سال گذشته پروژه احداث راه دسترسی شهر تابناک به سمت شهر لامرد به مناقصه رفت و پیمانکار مشخص شد و به زودی عملیات اجرایی این پروژه با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می‌شود.

به نقل از ایلنا، به گفته این مسئول، پروژه یاد شده شامل ۶ کیلومتر مسیر، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی وتثبیت بستر با مبلغ قرارداد ۱۹ میلیارد تومان است.

وی اضافه کرد: پروژه‌ بعدی که در قالب یک پکیج کامل زیرساختی شهر تابناک تعریف می‌شود، شامل اجرای جاده‌ها و دسترسی‌ها، معابر و خیابان‌ها، تاسیسات آب، برق، گاز و سایر زیربناهای شهر خواهد بود.

حاجی پور در پاسخ به اینکه آیا شرایط فروش و واگذاری زمین‌های شهر تابناک به متقاضیان مشخص شده ، گفت: بعد از آماده‌سازی زیرساخت‌ها و مطابق قوانین شهرهای جدید، شرایط واگذاری زمین‌ها را اعلام خواهیم کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , مسکن و عمران

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها