سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, بین الملل, سیاسی, مدیران برتر  »   آغاز پرداخت پول ۲ هزار مالباخته پرونده پرهام آزادشهر
۳۱ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۱۹

رئیس‌کل دادگستری گلستان :

آغاز پرداخت پول ۲ هزار مالباخته پرونده پرهام آزادشهر

هادی هاشمیان گفت:پرداخت پول مالباختگان پرونده معروف به پرهام آزادشهر آغاز شد.

هادی هاشمیان گفت: اموال محکومان که توقیف شده بود پس از چند مرحله برگزاری مزایده بالاخره به فروش رفت و پول آن امروز به حساب دادگستری واریز شد و همین امروز هم بلافاصله پس از انجام تشریفات مالی، پول به حساب حدود هزار و ۷۰۰ مالباخته گلستانی واریز شد.

در این مرحله برای همه شاکیانی که در دادسرا حاضر شده بودند و درخواست رد مال داده بودند ۱۵ درصد از مبلغ پولشان به حسابی که قبلاً در پرونده خود اعلام کرده بودند واریز شد.

 هفته آینده از دادسرای گرگان با حدود ۴۰۰ نفر از شاکیان گلستانی هم که شماره حساب اشتباه اعلام کرده بودند تماس گرفته می‌شود و پس از دریافت شماره حساب جدید، پولشان واریز می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری این افراد نیست.

 پول حدود ۲۰۰ مالباخته استان سیستان و بلوچستان هم از هفته آینده پس از محاسبه درصد هر نفر، به تدریج به حساب آنان واریز می‌شود.

 مابقی پول مالباختگان هم پس از مزایده اموالی که تا الان به فروش نرفته است، پرداخت خواهد شد.یکی از محکومان این پرونده هم تاکنون موفق به جلب رضایت حدود ۱۰۰ نفر از شاکیان این پرونده شده است.بررسی دوباره لیست اموال محکومان این پرونده و برگزاری چند باره مزایده املاک توقیف شده، علت زمان‌بر شدن پرداخت پول مالباختگان بود.

در پرونده ۳۳ هزار صفحه‌ای معروف به پرهام آزادشهر که رای آن آذر ماه سال ۹۸ در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی استان صادر شد، بیش از ۲ هزار شاکی از گلستان بودند که ۱۱۴ میلیارد تومان مال خود را از دست داده‌اند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , بین الملل  , سیاسی  , مدیران برتر

کار هایی که ارتفاع آن ها از سطح زمین 20 متر یا بیشتر باشد، کار در ارتفاع نامیده می شود.به همین دلیل در این مدل فعالیت ها تستفاده از افراد با تجربه و دارای مهارت بسیار لازم و ضروری می...
پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...

مطالب مرتبط با برچسب

کاظم اولیایی گفت:این وضعیت نه تنها برای استقلال بلکه برای همه باشگاه های فوتبال حرفه ای هم وجود دارد. تا زمانی که اصلاح ساختار مدیریتی اتفاق نیافتد هر روز وضع ما بدتر از دیروز می شود. مگر می شود با...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...