دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   آماده کردن ذغال در 5 دقیقه چطور ممکن است؟!
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۱۰

آماده کردن ذغال در ۵ دقیقه چطور ممکن است؟!

احتمالاً برای روشن کردن زغال در منقل از مواد آتش زا نظیر نفت یا ژل های شیمیایی استفاده می‌کنید که ممکن است در لحظه نسوزد و بخارآتش جذب مواد غذایی شود. در آشپزخانه‌های حرفه‌ای ایرانی از چه روشی استفاده می‌شود؟ آماده کردن ذغال در ۵ دقیقه چطور ممکن است؟!

دستگاه ذغال سرخ کن برقی چند کاره ذغال افروز با کاراییهای متفاوت ازهم برای رفع این نیاز تولید شده است. 

باروشی منحصربفردی که برای سرخ کردن ذغال دراین دستگاه لحاظ گردیده است ، ذغال درفرصت زمانی پنج دقیقه سرخ و گازهای سمی آن از بین می رود .

ذغال سرخ کرن ذغال افروز هیچ گونه آلودگی وکثیف کاری ایجاد نمی کند، به همین خاطر قابل استفاده در هرمحیط واشپزخانه ای می باشد .

ازجمله کاراییهای دیگر این دستگاه ، برافروختن مواد خوشبو کننده و دود کردن اسفند در منازل ، سالنها ، مراسم جشنها ، عزاداریها است. همچنین، آماده کردن چای ، قهوه ، دم نوشهای گیاهی و برای دم کردن برنج ، ماکارانی ودیگر غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.
میتوان دستگاه ذغال افروز را برای گرم شدن و گرم کردن محیط زیر کرسی قرار داد و از آن برای بخور استفاده کرد.

ذغال افروز چه فایده ای داره ؟

  • صرفه جویی در وقت شما

  • تنفس نکردن گاز سمی ذغال

  • بدون دردسر بودن

  • امکان استفاده در هر محیطی

دستگاه ذغال افروز قابل استفاده درمکانهای رفاهی واقامتی همانند مهمانخانه ها وهتل ها است.

از ویژگی های حائز اهمیت در این دستگاه چند کاره مصرف بهینه برق آن می باشد که توسط دیمر تنظیم حرارت از اوج ۱۰۰۰ وات تا ۵۰ وات قابل تنظیم می باشد که این فرایند صرفه جویی بالایی در مصرف برق برای مصرف کننده در بر خواهد داشت .

لازم به ذکر است، ذغال افروز دارای شش ماه ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش است ، همه این موارد یعنی سازندگان ذغال افروز به شما اطمینان می دهند که این دستگاه نقلی معجزه گر بهترین کارکرد رو برای شما خواهد داشت .
مصرف کنندگان محترم  در صورت تمایل به خرید وآشنایی با دستگاه می توانند مستقیما از سایت ذغال افروز دیدن وخریدکنند zoghalafrooz.com

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب