سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   آمادگی نیروهای پلیس برای تامین امنیت دربی
۵ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۵۹

آمادگی نیروهای پلیس برای تامین امنیت دربی

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آمادگی کامل نیروهای پلیس پیشگیری در روز جاری برای تامین امنیت حضور تماشاچیان در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی خبر داد وی در ادامه افزود: نیروهای کلانتری های تهران از ساعت ۱۲ امروز در میادین اصلی و مسیرهای منتهی به ورزشگاه با خودرو و موتورسیکلت مستقر خواهند شد و این استقرار تا ساعاتی پس از پایان بازی ادامه خواهد داشت.

سرهنگ کیوان ظهیری با توجه به اینکه بسیاری از تماشاچیان عزیز از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند در این خصوص نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که ماموران انتظامی در ایستگاه های اتوبوس که منتهی به میدان آزادی می باشند را به صورت ویزه تحت پوشش قرار می دهند و از سوی دیگر ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی که در خط ۵ واقع شده است با حضور ماموران پلیس مترو، امنیت آن دسته از تماشاچیان که از این نوع سیستم حمل و نقل استفاده می کنند را تامین خواهند کرد.

سرهنگ ظهیری به تماشاچیان توصیه کرد ضمن رعایت قوانین و مقررات و همکاری با پلیس جهت برگزاری یک مسابقه جذاب به هشدارهای اعلامی در خصوص پیشگیری از سرقت توجه داشته باشند. به هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی و حضور در استادیوم و نشستن و برخاستن از صندلی و خروج از ورزشگاه که با ازدحام جمعیت مواجه خواهیم بود مراقب گوشی ها و مدارک هویتی خود باشند و اشیا قیمتی همراه نداشته باشند و متداولترین نوع سرقت از تماشاچیان سرقت گوشی و جیب بری است که هوشیاری آنان قطعا عامل مهمی در پیشگیری از آن است.

این مقام انتظامی در خاتمه افزود: گشت های کلانتری های همجوار ورزشگاه و نیز ماموران ۱۱۰ به صورت گسترده تری نسبت به روزهای عادی حوالی ورزشگاه حضور دارند تا ضمن گشت زنی های پیشگیرانه در صورت نیاز شهروندان بتوانند در سریع ترین زمان خدمات رسانی را انجام دهند.

 

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب