جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   افزایش آمار خودروهای مردودی در تست آلایندگی
۲۴ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۱۸

طی 45 روز اخیر

افزایش آمار خودروهای مردودی در تست آلایندگی

آمار خودروهای مردودی طی 45 روز نخست پاییز، 11 درصد افزایش داشته است.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در این باره گفت : در ۴۵ روز نخست پاییز آمار مردودی های خودروها در تست آلایندگی از ۷ درصد به ۱۸ درصد ارتقا پیدا کرده است و این وضعیت به ما هشدار می دهد تا همکاری منسجمی در زمینه کنترل آلایندگی خودروها وجود نداشته باشد نتایج درازمدت به دست نخواهد آمد و تأثیر معاینه فنی بر آلودگی هوا به باور عمومی شهروندان درنمی آید.

وی اظهار کرد: خودرویی که بیش از دوسال از عمر آن می گذرد هوای شهر را آلودگی می کند، خودرویی که کاتالیست آن بیش از دو سال عمر مفید ندارد و خودروساز نیز به این موضوع اذعان دارد نباید بدون داشتن برگه معاینه فنی در شهر تردد کند.
حسینی منش افزود: اگر خودروهای بالای دو سال موظف به داشتن معاینه فنی شوند، نتیجه موضوع معاینه فنی بر سلامت شهر و شهروندان بهتر مشخص می شود.
همچنین وی تاکیدکرد : طرح کاهش توسط وزارت کشور، شهرداری تهران و پلیس راهور پیگیری خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب