دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سیاسی  »   آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۰۳

با تسریع در روند آزادی زندانیان دیات واجد شرایط

آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید

مدیرعامل ستاد دیه کل کشور گفت: طبق آخرین آمار دفاتر ستاد دیه ، آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید .

سیداسدالله جولایی، مدیرعامل ستاد دیه کل کشور گفت: استان‌ خراسان جنوبی در شرق و ایلام در غرب کشور با وجود بعد مسافت، در خصوص محکومان غیرعمد و همچنین در برخی از ویژگی‌ها از جمله عدم حضور زندانیان دیات ناشی از تصادفات رانندگی و حوادث کارگاهی آمار مشابه یکسانی دارند.

وی افزود: در حال حاضر این دو استان با ۱۲۴ زندانی جرایم غیرعمد در ردیف استان‌هایی هستند که به لحاظ عدد کمترین تعداد محکومان را به خود اختصاص داده‌اند.

جولایی گفت: ایلامی‌ها با ۹ بدهکار مهریه و ۱۱۲ زندانی ناشی از صدور چک و خراسانی‌ها با ۳۲ مددجوی ناتوان در پرداخت مهریه و نفقه و ۹۳ محبوس مربوط به چک و در مورد محکومان مالی هم با قدری اختلاف، آماری مشابه دارند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها