دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی, سیاسی  »   آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید
26 بهمن 1395 , ساعت 12:03

با تسریع در روند آزادی زندانیان دیات واجد شرایط

آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید

مدیرعامل ستاد دیه کل کشور گفت: طبق آخرین آمار دفاتر ستاد دیه ، آمار زندانیان دیات غیرعمد در استان‌های خراسان‌ جنوبی و ایلام به صفر رسید .

سیداسدالله جولایی، مدیرعامل ستاد دیه کل کشور گفت: استان‌ خراسان جنوبی در شرق و ایلام در غرب کشور با وجود بعد مسافت، در خصوص محکومان غیرعمد و همچنین در برخی از ویژگی‌ها از جمله عدم حضور زندانیان دیات ناشی از تصادفات رانندگی و حوادث کارگاهی آمار مشابه یکسانی دارند.

وی افزود: در حال حاضر این دو استان با ۱۲۴ زندانی جرایم غیرعمد در ردیف استان‌هایی هستند که به لحاظ عدد کمترین تعداد محکومان را به خود اختصاص داده‌اند.

جولایی گفت: ایلامی‌ها با ۹ بدهکار مهریه و ۱۱۲ زندانی ناشی از صدور چک و خراسانی‌ها با ۳۲ مددجوی ناتوان در پرداخت مهریه و نفقه و ۹۳ محبوس مربوط به چک و در مورد محکومان مالی هم با قدری اختلاف، آماری مشابه دارند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سیاسی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها