جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   جاسوسی از ایران توسط آژانس اطلاعات آمریکا
۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۳

جاسوسی از ایران توسط آژانس اطلاعات آمریکا

یک روزنامه روسی اعلام کرد که آژانس اطلاعات مکانی آمریکا به یک موسسه سفارش داده است تا از ایران عکس های ماهواره ای برای جاسوسی بگیرد.

به نقل از گازتا، آژانس اطلاعات مکانی آمریکا برای جاسوسی از ایران به موسسه «پلنت لب» سفارش داده است تا عکس‌های ماهواره‌ای از ایران بگیرد. 

بنا به گفته این گزارش، آژانس ملی اطلاعات مکانی سازمانی است که توسط وزارت دفاع ایالات متحده  و آژانس اطلاعاتی جامعه اطلاعاتی این کشور پشتیبانی می‌شود و وظیفه اصلی این آژانس جمع‌آوری، تحلیل و انتشار اطلاعات مکانی به منظور پشتیبانی از امنیت ملی آمریکا است.

 آژانس اطلاعات مکانی آمریکا سفارش تهیه عکس‌های ماهواره‌ای از ایران، سوریه، عراق، کره شمالی، هند و  سودان جنوبی را به این مرکز داده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از آرت نیوز، نقاشی ۱,۵۹۵.۷۶ متر مربعی «سفر انسانیت» که توسط «ساشا جفری» هنرمند بریتانیایی خلق شده است به عنوان بزرگترین نقاشی جهان شناخته می‌شود. سه‌شنبه، این نقاشی انتزاعی که نامش در کتاب رکوردهای گینس نیز به ثبت رسیده...
به نقل از آرت‌نت نیوز، حراجی «ساتبیز» از مزایده چهار نقاشی از هنرمندان امپرسیونیست مشهور فرانسوی در حراجی ۱۲ می خبر داد. در این حراجی یک نقاشی طبیعت بی‌جان ارزشمند از «پل سزان» به همراه دو نقاشی کلاسیک از «کلود مونه»...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها