جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   آمریکا متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای است
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۵۶

«دونالد ترامپ»:

آمریکا متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای است

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی با شرکت در کنفرانس مطبوعاتی مشترک در موزه قدس اشغالی، به تکرار ادعاهای نخ نمای گذشته علیه ایران مبادرت نمودند.

به نقل از شبکه تلویزیونی «اِن بی سی»، رئیس جمهور آمریکا که پس از عربستان از دیروز به سرزمین های اشغالی سفر کرده است، امروز در اظهاراتی اعلام کرد: خواستِ ایران برای نابودی اسرائیل در دولت من اتفاق نمی‌ افتد.

به گزارش رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس امروز با حضور در موزه قدس اشغالی، درباره مسائل مختلفی به اظهارنظر پرداختند.

«دونالد ترامپ» با اشاره به لزوم مبارزه مشترک با تروریسم با تکرار ادعاهای واهی باردیگر مقاومت ضدتروریستی حزب الله لبنان و جنبش حماس را تروریستی خواند.

وی در ادامه در راستای خوشنودی صهیونیست ها و بدون توجه به ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران در اظهاراتی مضحک مدعی شد: آمریکا عمیقاً متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای و ممانعت از کمک این کشور به تروریست ها است!

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره اتحاد میان این رژیم و آمریکا این چنین سخن گفت: اسرائیل هیچ‌ گاه دوستی بهتر از آمریکا نداشته است.

وی در ادامه ادعا کرد که به دلیل تهدیدی که از سوی ایران متوجه اسرائیل و نیز اعراب است، می توان به توافق صلحی پایدار با اعراب دست یافت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از آرت نیوز، نقاشی ۱,۵۹۵.۷۶ متر مربعی «سفر انسانیت» که توسط «ساشا جفری» هنرمند بریتانیایی خلق شده است به عنوان بزرگترین نقاشی جهان شناخته می‌شود. سه‌شنبه، این نقاشی انتزاعی که نامش در کتاب رکوردهای گینس نیز به ثبت رسیده...
به نقل از آرت‌نت نیوز، حراجی «ساتبیز» از مزایده چهار نقاشی از هنرمندان امپرسیونیست مشهور فرانسوی در حراجی ۱۲ می خبر داد. در این حراجی یک نقاشی طبیعت بی‌جان ارزشمند از «پل سزان» به همراه دو نقاشی کلاسیک از «کلود مونه»...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از رویترز ; بنیامین نتانیاهو 69 ساله ، نخست وزیر اسرائیل از سوی پلیس اسرائیل متهم به رشوه خواری شد. نتانیاهو درباره این اتهامات میگوید من بی گناه هستم و قربانی یک توطئه رسانه ای شده است. پلیس اسرائیل روز یکشنبه...
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در ادعاهایی خصمانه گفت: در صورت اقدام حزب الله علیه اسرائیل ما هم به زیر ساخت‌های ایران حمله می کنیم. به نقل از اورشلیم پست، « افریم سنه» در کنفرانس سالانه هرزیلیا در توضیح منطق استراتژی...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها