سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   آمریکا متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای است
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۵۶

«دونالد ترامپ»:

آمریکا متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای است

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی با شرکت در کنفرانس مطبوعاتی مشترک در موزه قدس اشغالی، به تکرار ادعاهای نخ نمای گذشته علیه ایران مبادرت نمودند.

به نقل از شبکه تلویزیونی «اِن بی سی»، رئیس جمهور آمریکا که پس از عربستان از دیروز به سرزمین های اشغالی سفر کرده است، امروز در اظهاراتی اعلام کرد: خواستِ ایران برای نابودی اسرائیل در دولت من اتفاق نمی‌ افتد.

به گزارش رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس امروز با حضور در موزه قدس اشغالی، درباره مسائل مختلفی به اظهارنظر پرداختند.

«دونالد ترامپ» با اشاره به لزوم مبارزه مشترک با تروریسم با تکرار ادعاهای واهی باردیگر مقاومت ضدتروریستی حزب الله لبنان و جنبش حماس را تروریستی خواند.

وی در ادامه در راستای خوشنودی صهیونیست ها و بدون توجه به ماهیت صلح آمیز برنامه هسته ای ایران در اظهاراتی مضحک مدعی شد: آمریکا عمیقاً متعهد به بازداشتن ایران از توسعه تسلیحات هسته ای و ممانعت از کمک این کشور به تروریست ها است!

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره اتحاد میان این رژیم و آمریکا این چنین سخن گفت: اسرائیل هیچ‌ گاه دوستی بهتر از آمریکا نداشته است.

وی در ادامه ادعا کرد که به دلیل تهدیدی که از سوی ایران متوجه اسرائیل و نیز اعراب است، می توان به توافق صلحی پایدار با اعراب دست یافت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، از آنجایی‌که نگرانی ها در مورد تورم سبب تقویت قیمت ها شده است، قیمت طلا در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت اما رشد ارزش دلار مانع از افزایش...
اقدام ایلان ماسک در فروش سهام خود در شرکت تسلا باعث ثبت بدترین عملکرد هفتگی سهام این شرکت در ۲۰ ماه اخیر شد. به گزارش سی ان بی سی، در هفته ای که گذشت ارزش سهام تسلا ۱۵.۴ درصد کاهش یافت...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از خبرگزاری مشرق نیوز در حالی که اختلاف بین رژیم صهیونیستی و آمریکا با کنار رفتن «نتانیاهو» کمی فروکش کرده بود، حالا با گروکشی‌هایی که هر یک از دو طرف برای هم در عرصه‌های مختلف کرده‌اند، تنش‌ها بین...
به نقل از رویترز ; بنیامین نتانیاهو 69 ساله ، نخست وزیر اسرائیل از سوی پلیس اسرائیل متهم به رشوه خواری شد. نتانیاهو درباره این اتهامات میگوید من بی گناه هستم و قربانی یک توطئه رسانه ای شده است. پلیس اسرائیل روز یکشنبه...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها