یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   آموزش ای اف تی و آگاهی
۱۰ دی ۱۳۹۹ , ساعت ۱۴:۲۵

آموزش ای اف تی و آگاهی

 • آکادمی تخصصی ای اف تی با مربی گری ساشا صالحی یکسالی است که به صورت تخصصی شروع به فعالیت در حوزۀ آموزش ای اف تی کرده است. این مجموعه با هدف ارتقای آگاهی، بیداری و رشد ذهنی و معنوی مردم به برگزاری دوره های خودشناسی و ای اف تی ، تولید محصولات آموزشی روانشناسی-معنوی و همچنین انتشار کتابهای روانشناسی و معنوی می پردازد.
 • ساشا صالحی که در حدود ده سال است با اساتید گوناگون در حوزه های مختلف روانشناسی ، ان ال پی و موفقیت همکاری داشته است دارای مدرک مستری ان ال پی (از جی آر اس انگلیس) و مدرک تربیت مدرس مهارتهای زندگی از جهاد دانشگاهی است. از او مقالات زیادی در مجله راز و موفقیت در حوزه های مختلف از جمله ان ال پی به چاپ رسیده است. حدود ده جلد کتاب نیز او وی منتشر شده است .
 • او برگزاری دوره های خود را با ان ال پی آغاز کرد و در ادامه پس از آشنایی با تکنیک بی نظیر ای اف تی و روش پاکسازی هواوپونوپونو ، تمرکز خود را بر تحقیق روی این روشهای بی نظیر روانشناختی و معنوی گذاشت.
 • اگر اهل آموزش ، یادگیری و تحقیق هستید مقالات آموزشی بسیاری همراه با فیلمهای آموزشی در سایت تخصصی ای اف تی موجود است که می توانید از آن بهره مند شوید. همچنین در بخشهایی از سایت می توانید با وارد کردن نام خود هدایای آموزشی دریافت کنید.
 • از آنجا که حدود سی سال است ای اف تی در امریکا به مردم و حتی در مدارس به کودکان آموزش داده می شود و اثرات بی نظیری در پی داشته است آکادمی  خودتوباورکن به همت ساشا صالحی به برگزاری دوره های ای اف تی و تولید مجموعه های مختلف ای اف تی همچون دوره جامع آموزش ای اف تی و قانون جذبه هیپنوتیزمی و دورۀ جذب ثروت و افزایش درآمد با ای اف تی پرداخته است. به گفتۀ آقای صالحی دورۀ افزایش درآمد با ای اف تی متفاوت ترین و کاملترین دوره ی ایران است زیرا از تمام تمرینها و تکنیکهای موثر برای پاکسازی و تغییر باورهای مالی در آن بهره برده است.

 • مجموعه موسیقی شفابخش اثری بسیار ارزنده برای پاکسازی و برنامه ریزی مجدد ذهن است که شامل سه پکیج موسیقی های شفابخش دکتر جو وایتالی ، موسیقی های انتخابی دکتر ماسارو ایموتو و پکیج موسیقایی-روانشناسی سایکومیوزیک اثر ساشا صالحی برای برنامه ریزی ذهن است.
 • از مهمترین محصولات این مجموعه پکیج تئوری توطئه (بوسۀ شیطان) است که با وجود مستندهای بیدارکننده (همراه با کتاب سایکومیوزیک) به ابعاد پنهان پشت تجارت دارو ، لبنیات ، پورن ، فراماسونها ، نظم نوین جهانی و مفاهیمی همچون دجال و تک چشم و.. می پردازد.
 • کتابهایی که از ساشا صالحی در زمینۀ اصول معنوی، ان ال پی و موفقیت منتشر شده است ؟

صفر تا صد موفقیت از ازل تا امروز

 رازهای موفقیت بروسلی از نگاه ان ال پی

 جادوی شفا

نتورک یا مهارتهای زندگی

موسیقی شفابخش (ترجمه نویسنده دکترجو وایتالی)

سایکومیوزیک

کتابهایی که به زودی از او منتشر خواهند شد:

جهنم رویایی-بازگشت امپراطور (جلد یک و دو)

رستاخیز

برمودای تعالی

امپراطوران فردا

 • کتاب مورد علاقه ی ساشا صالحی کدام کتاب است؟

اما در بین کتابهایی که تا اکنون از او به چاپ رسیده است ساشا صالحی از کتاب سایکومیوزیک به عنوان کتاب مورد علاقه اش در جهت بیداری مردم نام می برد. زیرا برای نوشتن این کتاب یکسال تمام ، در حوزه های مختلف معنوی ، عرفانی و اصول برنامه ریزی ذهن تحقیق کرد. این کتاب بیدارکننده به  قدرت موسیقی و هنر در برنامه ریزی ذهن مردم جامعه و تسخیر اذهان عمومی پرداخته است و شامل شش بخش متفاوت است.

۱.قدرت موسیقی و هنر در شفابخشی

۲.قدرت موسیقی و هنر در جنبشهای انقلابی

۳. موسیقی و فراآگاهی (عرفان)

۴.موسیقی و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه با الگوهای کلامی هیپنوتیزمی

۵.ویژگی های لازم برای موفقیت در حوزۀ  هنر و موسیقی ۶. تکنیکهای ترکیبی ان ال پی، ای اف تی، هواوپونوپونو با موسیقی

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

مرکز خدمات روانشناسی نيک آرام، تنها مركز روانشناسی ترنسپرسونال در ايران میباشد. نیک آرام با هدف ارائه ی خدمات به جمعیت عموم و متخصصان شروع به فعالیت کرده است، هدف این مجموعه فراهم آوردن شبکه حمایتی و پشتیبانی و جهت دهی...
امروزه با توجه به این که خرید و فروش اینترنتی لپ تاپ گسترش زیادی پیدا کرده، انتخاب یک لپ تاپ مناسب که در کنار قیمت خوب، کیفیت و امکانات قابل قبولی داشته باشد، کار ساده ای نیست. فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
 • نظر سنجی

  چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

  مشاهده نتایج

  Loading ... Loading ...
 • آخرین خبرها