شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   آنتی ویروس رایگان، هدیه یک شرکت روسی به کاربران جهان
۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۸

آنتی ویروس رایگان، هدیه یک شرکت روسی به کاربران جهان

یک شرکت روسی برای کاریران کامپیوتری در سراسر جهان آنتی ویروس رایگان را عرضه کرده است.

به نقل از ریانووستی، کاسپرسکی این اقدام خود را هدیه‌ای برای کاربران دانسته تا از آلوده شدن سیستم های کامپیوتری به ویروس‌های مخرب جلوگیری کند.

این شرکت انگیزه خود را از این اقدام عدم توان مالی همه کاربران برای خرید آنتی ویروسی امن اعلام کرد و گفت: این کاربران گاهی مجبور به استفاده از آنتی ویروس های قدیمی و تقلبی و یا آنتی ویروس ویندوز می شوند. شرکت کاسپرسکی برای گسترش پایگاههای داده و کمک به سیستم آموزشی اقدام به این کار کرده است. این آنتی ویروس ۱۸ ماه قابلیت استفاده به صورت رایگان دارد.

توزیع رایگان این آنتی ویروس به صورت تدریجی در ماه ژوئیه، برای کاربران آمریکا، کانادا و بسیاری از کشورهای منطقه آسیا و اقیانوس آرام از جمله قزاقستان فعال می شود و تاپایان سال همه کشورها امکان دسترسی به آن را دارند.
شرکت کاسپرسکی که متخصص در حفاظت سیستم های رایانه در برابر ویروس‌ها، اسپم ها و حملات هکری است که سالانه درآمدی بیش از ششصد میلیون دلار در سال دارد.

این شرکت در سال ۱۹۹۷ میلادی توسط یوگنی وناتالیا کاسپرسکی در مسکو پایه گذاری شد و در بریتانیا، فرانسه، آلمان، هلند، لهستان، رومانی، ژاپن، چین، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا نمایندگی دارد.

در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی وبگاه TopTenReviews، نرم‌افزار کاسپرسکی برترین ضدویروس دنیاست. در آخرین تست Av-comparetives، کاسپرسکی با ۹۹٫۳ درصد میزان امنیت، مقام سوم را در میزان حفاظت به‌ دست‌آورد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

 سید جواد جهرمی گفت:اگر حاکمیت در رابطه با عرضه خودرو در بورس کالا به جمع‌بندی نهایی برسد و نهایتا آن را ابلاغ کند، بورس کالا بستر مناسب برای آن را فراهم خواهد کرد. در حال حاضر مساله اصلی، سازوکار معاملاتی...
محمود محمودزاده گفت: چیزی که تاکنون در بورس کالا مدنظر بوده و مورد بحث قرار گرفته است، معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی بوده که در دست اجراست. ساختاری در بورس کالا فراهم شده است که املاک نهادهای مختلف...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها